Yıldırım İmajımı İmamoğlu İmajımı?
Piar araştırma şirketinin yaptığı ankette 23 Haziran günü tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde kitle psikolojisi adındaki anketi o sonuçları Ekrem imamoğlunu göstermekte. Fakat piar araştırma şirketi her iki tarafta kritik bir durumda, AK Parti adayı Binali Yıldırım ve CHP adayı Ekrem imamoğlunun da kaybetme riski olduğunu belirten Piar araştırma şirketi

Yıldırım İmajımı İmamoğlu İmajımı?

Piar araştırma şirketinin yaptığı ankette 23 Haziran günü tekrarlanacak olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde kitle psikolojisi adındaki anketi o sonuçları Ekrem imamoğlunu göstermekte. Fakat piar araştırma şirketi her iki tarafta kritik bir durumda, AK Parti adayı Binali Yıldırım ve CHP adayı Ekrem imamoğlunun da kaybetme riski olduğunu belirten Piar araştırma şirketi: Kitle psikolojisi araştırması Ekrem İmamoğlu lehine olarak gözükmekte sözlerini iletti. Piar Araştırma Şirketi sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarında oy kullanacak seçmenlerin psikolojisini doğru yönlendirirsiniz kazanan siz olursunuz, diyerek atıfta bulundu ve seçimlere yaklaşıldıkça hangi adayın kazanacağı konusundaki fikri ağır basarsa o aday 31 Mart'taki seçimlerden çok daha fazla fark ile seçimlere kazanabilir dedi.

Piar araştırma şirketinin yaptığı sosyal medya anketinde sorduğu soru istanbul belediye başkanı adaylarının imaji ile alakalıydı işte sorular ve ve anketimiz.

Yıldırım İmajımı? İmamoğlu İmajımı?

Yıldırım İmajımı? İmamoğlu İmajımı?

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları