12-18 Ağustos Burç Yorumları! Burçlarda Bu Haftaki Dolunayın Etkisi!
12 - 18 Ağustos arası burç yorumlarını size sunuyoruz. 14 Ağustos'ta beklenen dolunayın yıldızlarda yapacak etkisini araştıran astronomi uzmanları sizler için yazdı. Bu haftaki burçlarn hayatı yoğun geçeceği anlaşılıyor. Özellikle balık burcu, aslan burcu hareketli bir hafta geçirecek. İşte astronomi uzmanlarından günlük burç yorumları ve astroloji hakkında bilgiler.

Güzel günler yaşayacağımız enerjimizi çok yüksek olduğu bir haftada tatil moduna giriyoruz. Eğleneceğimiz yeni haftada biraz kendi mutluluğumuza öncelik vereceğiz, ancak hafta ortalarına doğru ufak tefek yorgunluklar ve enerji denklikleri olabilir, ancak kısa sürede toparlanmasını bekliyoruz.Peki bu kişiler ayrı ayrı nelerle karşılaşacak cevabı için okumaya devam edin.

Koç Burcu:

Romantik ilişkiler için elinizi açacağınızın kendinize eğlenceli günler yaşatacacağını güzel bir hafta sizleri bekliyor. Sevgili koç burçları içinizdeki huzurla beraber etrafa pozitif enerji yayıyorsunuz, yeni haftada önceliğiniz seyahat olacak, kısa süreli tatil planları yapabilirsiniz, bir şehirde yapmanız gereken işler varsa tatil moduna pek giremeyeceksiniz, öte yandan aileyi genişletmek bebek sahibi olmak istiyorsanız bu dönemlerde şans sizden yana olacak bebek sahibi olmak için oldukça güzel bir hafta, yasal konular hakkında güzel haberler alabilirsiniz.

Boğa Burcu:

Ev ve ailenizi ön planda tutacağınız bir hafta olacak. Sevgiliniz ve Sevdikleriniz evde bir amaç için toplanabilir, sizin evinizi daha konforlu hale getirebilmek için neler yapabilirsin. 15 ağustos'taki dolunay ile kariyerinizde olumlu anlamda etkileyecek, yaptığınız işlerle ilgili büyük övgüler toplayabilirsiniz, takdir edilecek belki de zam alacaksınız. Bunun yanında bebek istiyorsanız bunun için güzel bir zaman dilimi olacak sizler için. Aşk  için iyi bir hafta geçireceksiniz.

İkizler Burcu:

İkizler burçları arkadaşlarınıza sevdiklerinize aile büyüklerinize bir arada olacağınız belki de günübirlik seyahat yapacağınız güzel bir hafta yaşayacaksınız. Monotonluktan uzaklaşmak için farklı yönlere gidebilirsin. Öte yandan bazı konularda eğlenmeli ve aile ortamı kurmalısın. Bayram haftası içinde bir takım olaylar çıkabilir. Özellikle de eş veya sevdiklerinizle fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Olayları onlar tarafından da bakmaalısınız, sinirlerinize hakim olmanızı tavsiye ederiz.

Yengeç Burcu:

Yengeç burçları bu hafta para ile ilgili verilen vaatlerin karşılık bulmaması sonucu biraz kızabilirler, ancak yeni haftada durumunuzun biraz da olsa düzelebileceğini söyleyebiliriz. İstedikleriniz oluşursa beklediğiniz destekler gelecektir ve para sizin için sorun olmaktan çıkıyor. Özel hayatınızda büyüklerinizle veya sevdiklerinizle tatile çıkabilir, iş yoğunluğunu kafanızdan biraz da olsa atabilirsiniz

Aslan burcu:

Sevgili aslan burçları, ağustos ayı özellikle de aşk konusunda özel hayatınız bu dönemlerde gitgide güzelleşecek. Bekarlar aşk ile karşılaşabilirler ve ilişkisi olanlar için konuşursak onların da aşkları güzel güzel geçecek. Eğer bebek istiyorsanız güzel bir fırsat olacak. Özelliklede bu hafta yalnızsanız. Gözlerinizi dört açmanızı tavsiye ederim. 15 Ağustos'ta gerçekleşecek dolunayda ilişkisi olanlar artabilirler ve evlilikte düşünecek olanlar acele etmeliler. Bunun yanında dolunay kariyerinde olumlu anlamda etkileyebilir, heyecan verici imzalar atabilir, iş ortaklıkları kurabilir, hayatınızda yükseliş devam ediyor.

Başak Burcu:

İnsanlardan kalabalıktan uzak kaldığınız bu hafta yerine sosyalliğe bırakıyor. Arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz, bunun yanında ilerde sıkıntı yaşamamak adına plan yaparak hareket etmenizde fayda var, ilişkilerde yalnız başaklar bu aralar karşınıza hoşlanacağınız birileri çıkabilir, ancak bu konuda sessiz kalmayı daha doğrsuu duygularınızı içinizde yaşamayı tercih ediyorsunuz. Kendinize güvenmenizde ve elinizi çabuk tutmanız da fayda var. Sağlık konusunda ise diş hekimine gitmek uygun olabilir.

Terazi Burcu:

Arkadaşlarınızla eğleneceğiniz sosyal hayatınızda yoğun olacağı bir hafta yaşayacaksın. Sevgili terazi burçları, ancak sosyal eylencenin kredi kartınızın limiti biraz dolacak ve  borçlarınızı düzene sokman gerekiyor. Bunun yanında 15 Ağustosdaki Dolunay zamanı tanıştığınız kişilerle aranızda yakınlık oluşabilir evli veya sevgilisi olanlar için konuşursak uzun süredir hiç olmadığınız kadar romantik hareketler edebilirsiniz. Dolunay aynı zamanda yerimize de olumlu etki bırakabilir, işinize gereken önemi verirseniz meyveleri kısa sürede toplayacaksınız.

Akrep Burcu:

Haksızlıklara karşı daha doğru olacağınız bir hafta sizleri bekliyor. Sevgili akrep burçları dolunay size biraz stress  getirecek bu çok kötü bir şey değil aslında doğru şekilde ifade ettiğiniz sürece tartışmaları engelleyebilirsiniz, bunun yanında tatil ve seyahatlerde bulunarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz, ancak tatilde bile uzaktan iş halletmeye  çalışacaksın. Arkadaşlarınıza güvenmelisiniz. 15 Ağustos'ta meydana gelecek dolunayda ise yeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir, gündeme gelen iş fırsatlarını mutlaka değerlendirmelisiniz hafta sonuna doğru ise ailenize güzel vakitler geçirebilmek için zaman ayırmanız gerekiyor.

Yay Burcu:

Stresli ve yoğun geçen bir dönemin ardından artık dinlenmeniz gerekiyor, tatillere çıkacak, farklı aktiviteler de bulunacaksınız. Öte yandan para ile ilgili konular gündeminizi bol bol meşgul edecek. Özellikle bu aralar ne kadar çalışsanız çalışın istediğiniz karşılığı alamayabilirsiniz. Ancak bu konunun canını sıkmasına izin vermemeniz gerekiyor, bayramın tadını çıkarmalı olayları akışına bırakmalısınız. Perşembe günü gerçekleşecek dolunayda istediğiniz haberleri alacaksınız. Sağlıkta ise sindirim sisteminize dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu:

Yeni iş anlaşmaları üzerine kafa yoruyorsunuz. Sevgili oğlak burçları tatilde bile iş düşünmeniz etrafınızdakileri sinirlendiriyor. Bayram haftasında dinlenmenizi enerjinizi toplamanız da fayda var. 15 Ağustos'ta gerçekleşecek dolunayda ve dolunayın takip edecek 4 günde manevi meselelere odaklı bu konuda güzel sonuçlar alabilirsiniz ancak, ağustos sonuna kadar tasdik çıkmaması adına önemli anlaşmalar yapmanızda da fayda var, yasal bir konu üzerine uğraşırsanız tedbirli olun. Aşk ilişkilerine gelirsek sevdiğinizde ufak tefek seyahatlere çıkabilirsiniz, aşk ve ilişkilere gelirsek sevdiğinizde bu dönemde mutlaka yeni haftada romantizm ön planda olacak.

Kova Burcu:

Sıra geldi kova burçlarına, yaşadığınız enerji düşüklüğünün ardından neşeniz bu hafta yerine geliyor. Sevgili kova burçları özellikle ikili ilişkiler yeni haftada ön planda olacak, hayattan keyif almasını bileceksin, sevdiğinizle veya eşinizle güzel tatil planları yapabilirsiniz. Bu ay ve 12 Ağustos haftası oldukça güzel geçecek, size öte yandan bayram sonrası iş ile ilgili aldığınız görevler biraz canınızın sıkılmasına neden olabilir, işleri kendi kendinize halletmeye çalışıyorsunuz fakat etrafında size yardım etmek isteyen birçok kişi var, sosyal ve aile hayatınızda birtakım anlaşmazlıklar gündeminizede gelebilir, ailevi meseleler de aynı gelişmeler yaşanabilir, çok büyük olaylar olmayacak fakat ani bir haber gelişi sizi şaşırtacak.

Balık Burcu:

Sevgili balık burçları, dinlenip keyif yapacağınız, güzel yemekler yiyeceğiniz, çok güzel neşeli bir haftaya geliyorsunuz. Uzun süredir görmediğiniz akrabalarınızdan para konularında yeşil ışıklar yanabilir. Tatile ayırdığınız para nedeniyle zorluklar yaşayabilirsiniz, ancak sevdiklerinizden gelen maddi yardım sayesinde oldukça rahatlayacaksınız, bunun yanında özel hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Eğer yalnızsanız sevginiz büyük ölçüde artacaktır. İlişkisi olanlar ise bir takım sorgulamalar yapabilir. Ancak bunu olumsuz  algılamamalı ve bunun yanında spor yaparak motivasyonunuzu arttırabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları