9 Eylül İzmir'in Kurtuluşu Kutlamaları! 9 Eylül İzmir Fuar 2019 Konser Takvimi?
9 Eylül izmirin kurtuluşu bu sene 97 yıldönümü kutlanacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliği yaptığı 9 Eylül etkinlikleri bugün saat 09:00 da başlayacak. 9 eylül izmirin kurtuluşu etkinlikleri içerisinde 9 Eylül İzmir Fuar 2019 konser takvimi nasıl olacak? ayrıntılar haberimizde.

9 Eylül İzmirin kurtuluşu, düşman işgalinden kurtuluşunun 97 yıl dönümü olarak çeşitli etkinlikler yapılarak kutlanacak. 9 Eylül İzmirin kurtuluşu İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliği yaptığı kutlamalarda sabah saat 09:00 da Zafer yürüyüşü ile başlayıp, Basmane'deki karakol önünden Cumhuriyet Meydanı'na kadar 350 metre boyundaki dev Türk bayrağımız taşınacak. İzmir Atatürk anıtına çelenk bırakıldıktan sonra saat 10:30 da İzmir valiliğine gelinerek bayrak töreni yapılacak ve ardından resmi kutlamalara geçilecek. 9 Eylül İzmirin kurtuluşu etkinlikleri saat 17:00 da atlı birliklerin Cumhuriyet Meydanı'ndan gün doğuya kadar yürümesi ile devam edecek. 9 Eylül İzmirin kurtuluşu etkinlikleri için saat 17:30 da Türk yıldızlarının gösterisi yapılacak. 9 Eylül İzmir'in kurtuluşu etkinlikleri saat 20:30 da fener alayı ile yapılacak. İzmir Büyükşehir Belediyesi bando ekibi ile beraber Cumhuriyet Meydanı'ndan yürüyüşe başlanıp Kültürpark kapısına kadar devam edecek.

9 Eylül İzmir fuar 2019 konser takvimi?

Kültür Park'da İzmir enternasyonal fuar a kadar yürüyüş yapıldıktan sonra Türkiye'deki yakılan ormanlara destek olmak için izmir enternasyonal fuar da konser verilecek. İzmir enternasyonal fuarı giriş ücreti, 9 Eylül boyunca 10 lira olarak belirlendi ve toplanan paranın yakılan ormanları yeşillendirmek için harcanacağı bildirildi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları