Acun Ilıcalı Trafik Kazası Geçirdi! Acun Ilıcalı Son Haberler!
TV8'in sahibi olan Acun Ilıcalı geçen akşam deyim yerinde olursa resmen ölümden döndü. Hızla bariyerlere çarpan Acun ılıcalı arabası hurda oldu.

Meşhur televizyoncu olan tv8'in sahibi Acun Ilıcalı, Kuzey Marmara Otoyolu’nda seyrederken Anadolu yakasına geçerken kaza yaptı. Acun ılıcalı kazadan yara almadan kurtuldu. Ilıcalı'nın lüks arabası kullanılamaz hale döndü.

Edinilen güncel bilgiye göre Acun Ilıcalı trafik kazası olayı, geçtiğimiz gün gece geç saatlerde Kuzey Marmara Otoyolu’ndan Avrupa yakasından, Anadolu yakasına geçtikten hemen sonra Acun Ilıcalı arabası'nın lastiği patlaması ile araç bariyerlere çapraz çarptı. Acun Ilıcalı, araba kazasını yara almadan hafif atlatırken, kaza sonrası lüks araç kullanılamaz hale döndü. Araba kazasından sonra Acun ılıcalı’ya sosyal medyadan ve telefonla “geçmiş olsun” mesajları geldi. Acun ılıcalı instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ise, “Talihsiz bir trafik kazası geçirdim. Sağlık durumum çok iyi. Arayan soran herkese teşekkürler, sevgiler” ifadelerine yer verdi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları