Afyon Son Dakika: Mesire Alanında Kimliksiz Kadın Cesedi Bulundu!
Afyon son dakika haberler: Afyonkarahisar’ın mesire alanın da çalışan ve temizleyen belediye işçisi, 35- 40 yaşlarında olduğu tahmin edilen kadın cesedini buldu. Kim olduğu henüz tespit edilmemiş olan kadının neden öldüğü araştırılıyor.

Afyon son dakika haberler: Afyonkarahisar merkeze bağlı Kanlıca Mahallesi’nde Hıdırlık Mesire Alanındaki temizlik işcileri, alanı temizleyen Afyonkarahisar Belediyesindeki Temizlik İşleri Müdürlüğü mesire alanındaki görevli işçi, saat 15.30 sıralarında yerde yatan bir kadının hareket etmediğini farketti. Mesire alanı temizlik işçisi hemen durumu 155 polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen 155 polis ekipleri, bir kadın cesediyle karşılaştılar.

Kim olduğu henüz tespit edilemeyen kadın cesedi, 35- 45 yaşları arası bir kadına ait olduğunu tahmin eden polis ekipleri, Afyonkarahisar Belediyesi cenaze nakil aracı vasıtası ile Afyonkarahisar Devlet Hastanesindeki Adli Tıp Kurumu’na gönderdiler. Orta yaşlardaki kadının neden öldüğü ve kim olduğu araştırılıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları