Blu Tv Dizileleri 'Ne Bir Yenisi Daha! PAVYON Dizisi Çok Yakında! Fregman İzle!
Blutv'de yeni bir dizi başlıyor. Blue TV'nin yeni dizisi pavyon yakın bir zamanda izleyicilerle buluşacak. Başarılı bir grafik izleyen Blue TV dizileri ne bir yenisini daha ekleyecek. İşte haberin ayrıntıları..

Gündemde kalmayı planlıyor başarılı yapımları bünyesinde barındıran Blu TV yeni bir dizi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Pavyon dizisi de aynen

S1F1R B1R

dizisi gibi hayatın gerçek olayları üzerine kurulu bir senaryosu olacak.

Bilindiği üzere Ankara'nın gece hayatı Türkiye'nin her şehinde bilinir. Gece hayatına düşkünlüğü ile bilinen Ankaralıların gece aleminde yaşananları gözeler önüne serecek olan yeni pavyon dizisi çok yakında Blue tv üzerinden yayına başlayacak niye hayatında büyük paraların döndüğü ve kadınların sömürge hayatlarına dayanan bir dizi olarak dikkati çekiyor. Blu TV giriş işlemlerini bitirdikten sonra dizileri izleyebilirsiniz bu tabi bildiğiniz üzere ücretli. Blue TV ücretsiz olarak izlemek İsteyenler ise ücretli olarak izleyen kullanıcıların yaptığı kayıtlardan takip edebilirler. Blue TV kampanya yaptığı zamanlar duyuru yapıyor yani blu tv yi yakından takip etmenizi öneriyoruz.

Aşağıdan blu tv pavyon dizisini izleyebilirsiniz.

BLU TV PAVYON DİZİSİ İZLE!

Hemen aşağıda blu yv dizileri nin sonuncusu olan PAVYON dizisinin fregman ını izleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları