BluTV! Behzat Ç! Blu TV! Behzat Ç Yeni Sezon İzle Ücretsiz!
Behzat Ç adlı dizi 6 sene aradan sonra BlueTV de yayınlanmaya başlandı. Yayınlandığı dönemlerde oldukça beğenilen Behzat Ç adlı dizi yıllar sonra tekrar yayınlanmaya başlandı. Blue TV ekranlarında yayınlanan dizi, bu günden itibaren BlueTV ekranlarında izlenmeye başlandı. Behzat Ç yeni sezon izle, Behzat Ç izle, Behzat Ç ne zaman başlıyor 2019 gibi soruların cevabını bu makalede bulabileceksiniz işte ayrıntılar.

Hayran kitlesi tarafından merakla sorulan Behzat Ç yeni sezon izle sorusunu makalenin aşağısında bulabileceksiniz. Behzat Ç dizisini Blue TV ücretsiz olarak 1 saatlik bölümünü yayınladı ve bu yayını izlemek için de bir adres verdi, bu adresten Behzat Ç dizisini Blue TV ücretsiz olarak sevenlerine bir iyilik yapmış oluyor. İnter medyanın yapımcısı olduğu Behzat Ç dizisinin senaristi Ercan Mehmet Erdem dir. Serdar Akar'ın yönetmenliğini yaptığı Behzat Ç dizisinin başrollerini Erdal Beşikçioğlu üstlenmiştir. Erdal Beşikçioğlu başta olmak üzere Blue TV'de yayınlanan dizinin kadrosu oldukça tecrübelidir. Kısaca Behzat Ç nin konusuna değinecek olursak, Erdal Beşikçioğlu yani Behzat 1985 senesinde polis akademisini bitirdikten sonra Ankara'da Cinayet masasında çalışmaya başlamıştır. Korkusuz ve zeki olan Erdal Beşikçioğlu yani Behzat ç aynı dönemde polis akademisi'nden mezun olduğu arkadaşlar sürekli terfi edip yüksek yerlere gelirken Erdal Beşikçioğlu tarifi istememiş, dedektif olarak kalmak istemiştir ve öyle de olmuştur. Sürekli Erdal beşikçioğlu'nun başı belaya girerse de suçluları yakalamak için kendi yöntemlerini denemektedir. Erdal Beşikçioğlu kadar disiplin kuruluna giden başka bir polis memuru yoktur, fakat hiçbir zaman değişmemektedir. Erdal Beşikçioğlu Blue TV'de yayınlanan Behzat Ç dizisinde Dedektif rolünde oynadığı sürece dizide oynayan diğer karakterlere asla güvenmez özellikle de kadın oyunculara. Erdal Beşikçioğlu asla kurallara uymamaktadır, her zaman kendi kuralları vardır.

Blue TV yöneticileri Behzat Ç dizisini merak edenler ve daha önce izlememiş olanlar için 1 saatlik bir rehber bölüm denilen bir bölümü ücretsiz olarak izlemek için yayına açtı. Behzat Ç sevenler için yayınlanan bu bölümü izlememiş olanlar ve behzat ç dizisini merak edenler için duyurulur, aşağıda vereceğim adresten yani Erdal Beşikçioğlu nun oynadığı Behzat Ç dizisi hayranları için adresini vereceğim Erdal beşikçioğlu'nun başrolünü daha önce izlememiş olanlar ve hikayeyi anlamak isteyenler için Blu TV ücretsiz olarak yayınladı.

Blue TV ücretsiz olarak sunduğu Behzat Ç dizisinin 1 saatlik bölümünü izlemek için Bluetv üyelik istemiyor. Blue TV üyelik bölümünde gerekenler zaten söyleniyor, aylık 19.90 liraya üye olurken, Behzat Ç 1. bölüm izlemek için Blue TV sizler için 7 günlük ücretsiz izleme imkanı sağlıyor.

BluetV de yayınlanan Behzat Ç ne zaman başlıyor 2019 araması yapan Behzat Ç sevenler İçin aşağıda vereceğim linkten başrollerini Erdal Beşikçioğlu nun oynadığı diziyi Blue TV ücretsiz olarak yayınlıyor, yayından kaldırmadan önce izlemenizi tavsiye ederim.

Behzat Ç Yeni Sezon İzle!

https://www.blutv.com.tr/diziler/yerli/behzat-c-bir-ankara-polisiyesi/4-sezon/rehber-bolum-izle

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları