Ceyhan Haber! Eski Karısı: Dost Tutarım Seninde Paranı Yerim Deyince Pompalı İle Vurdu!
Adana son dakika haberi: Adana'nın Ceyhan ilçesinde eski karısını vuran adam ifadesinde şöyle dedi; Eski karım benden devamlı para isteyip duruyordu, olduğu zaman param yok demeyip veriyordum, en son geldiği gün ise yine benden para istedi, o gün de param yoktu ben de param yok dedim ve bana o zaman dost tutacağım senin de paranı yiyeceğim dedi ben de sinirlendim öldürdüm, ifadelerini kullandığı söylendi.

Adana Ceyhan son dakika haberleri!

Adana'nın Ceyhan ilçesinde eski karısını vuran adam ifadesinde şöyle dedi; Eski karım benden devamlı para isteyip duruyordu, olduğu zaman param yok demeyip veriyordum, en son geldiği gün ise yine benden para istedi, o gün de param yoktu ben de param yok dedim ve bana o zaman dost tutacağım senin de paranı yiyeceğim dedi ben de sinirlendim öldürdüm, ifadelerini kullandığı öne sürüldü.

Öğrenilen bilgilere göre olay dün Adana Ceyhan ilçesi Özbilen Mahallesi'nde gerçekleşti. Hazırlanan tutanağa göre; Lütfiye y. '45' yaklaşık 6 ay öncesi tır şoförü olan Nuh g. '53' çifti boşandılar. Mahkemenin boşama kararından sonra lütfiye y. sık sık Nuh G. nin evine giderek sürekli para istemeye başladı, Nuh g. param yok veremem dediğin değilse onu ölümle tehdit ediyordu. Cinayet olayının gerçekleştiği dün ise lütfiye y. yine eski kocası Nuh g. nin evine giderek para ver dedi. Nuh G. ise henüz İş bulamadım, çalışmıyorum param yok demesine karşın eski eşi lütfiye y. ise, o zaman bende dost tutacağım senin de paranı yiyeceğim, dedikten sonra çıkan tartışmada eski kocası Nuh g. evinden aldığı pompalı tüfekle eski eşini evin kapısında vurdu. Sesi duyan yakın çevredekiler, yaralı kadını Ceyhan Devlet Hastanesi'ne götürdü. İlk müdahalelere cevap vermeyen Lütfiye y. Ceyhan Devlet Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Lütfiye yeğeni cenazesi Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları