DMax Canlı Yayın! Kırkpınar 2019! Hamza köseoğlu Yarı Finale Çıktı!
Edirne ilimizde 3 gün sürecek olan 658. Kırkpınar 2019 yağlı güreşlerinde 2 binden fazla pehlivan meydanlara çıkacak. Peki, Kırkpınar 2019! Kırkpınar güreşleri hangi kanalda? D Max Kırkpınar ile alakalı soruların cevapları ayrıntılı bir şekilde haberimizde..

658 kez düzenlenecek olan Kırkpınar 2019 yağlı güreşleri hakkında merak edilen Kırkpınar 2019! Kırkpınar güreşleri hangi kanalda? D max Kırkpınar ile alakalı soruların cevapları ilgili makalemizde..

Kırkpınar 2019 yağlı güreşlerimiz Edirne ilimizde yarın başlayacaktır. Edirne'nin Saray ilçrsinde yapılan Kırkpınar Güreşleri için 2 binden fazla güreşçimiz 658. kez düzenlenen Kırkpınar güreşleri nde ter dökecek. Kırkpınar programı ise güreşen pehlivanlar için; küçük boy, orta boy, büyük boy ve başalti katagorisinde güreşicekler. Edirne belediye başkanı olan Recep Gürkan, kırkpınar ağası olan Seyfettin Selim'in temsilen şehir girişinde şahsen karşılamaya gidecek, karşılama organizasyonu içerisinde etkinlikler başlatılmış olup hep beraber pehlivanlar mezarlığına gidip, Çömlek köylü karaemin, Adalı Halil ve Cihan pehlivanın kabirlerini ziyaret edip topluca dua edilecek. Oradan Sarayiçi ne geçilip kırkpınar programı dahilinde güneşlerin başlaması minik boylarda olacak. Kırkpınar 2019 programı 6 Temmuz cumartesi günü ise başaltı kategorisi ile devam edilecek. Kırkpınar 2019 güreşleri nin ilk 3 turda 6 Temmuz cumartesi günü yapılacak. Kırkpınar 2019 güreşleri 7 Temmuz pazar günü ise baş pehlivanlık çeyrek final müsabakaları yapılmış olacak. Bu sene kırkpınar güreşleri nde kural değişikliği yapılmış olup, Kırkpınar güreşleri 40 dakikaya çıkarılmıştır. Güreşi kazanan taraf belirlendikten hemen sonra altın puan bölümü başlayacak bu bölümde ise ilk puanı alan güreşi kazanacak.

Kırkpınar güreşleri hangi kanalda olacağını merak içinde düşünenler için, Kırkpınar 2019 bu sene D Max da canlı yayın olarak verilecek.

Site adresi hemen aşağıda.

https://www.dmax.com.tr/kirkpinar-yagli-guresleri/kirkpinarda-unutulmaz-final

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları