HDP Binası Önünde Eylem Yapan Kadın Direniyor, Cüneyt Özdemir Destek Veriyor!
F5 haberin Twitter hesabından yayınlanan video görüntüsünde Cüneyt Özdemir HDP binası önünde eylem yapan kadın direnişçilere destek verdi. Diyarbakır Anneleri oğlumu verin diye feryat ederken PKK ve HDP den hiç ses çıkmıyor. Herkes bunun farkında kimileri sessiz kalıyor kimileri Cüneyt Özdemir gibi destek veriyor.

Diyarbakır anneleri HDP İl Binası önünde eylem yapmaya devam ediyor. Bütün Türkiye'nin dikkatini çeken diyarbakır anneleri, Diyarbakır HDP il binası önündeki oturma eylemini sürdürürken birçok kesimden destek geliyor. Bu isimlerden birisi de Cüneyt Özdemir. E5 Haber'e konuşan Cüneyt Özdemir HDP binası önünde eylem yapan kadın lara destek olmak için bir video çekti ve Twitter hesabından yayınladı. Cüneyt Özdemir'in Diyarbakır anneleri için söylediği sözleri sizler için derledik.

Cüneyt Özdemir; Şimdi HDP'nin Diyarbakır'da HDP anneler babalar evlatlarımızı verin diyorlar bakıyorum entel, dantel çevrelerden hiçbir ses yok görmezden geliyorlar neden kardeşim, gün geliyor PKK'ya bir şey olduğu zaman görüyorsun, HDP ile mi görüyorsun neden HDP karşı eylem yapıldığı zaman görmezden geliyorsun göreceksin, haber yapacaksın nasıl HDP Kayyum atanması haksızlıkları haber yapıyorsun burada da anneler babalar evlatlarını daha çıkmasını istemiyorlar, geri getirin diyorlar bunu göreceksin, söyleyeceksin, yani görmezden gelmek yok öyle. Rahmetli Cüneyt cebenoyan Mesela işte kız kardeşinin the Marmara'da Onat Kutlar ile beraber otururken bomba patlıyor kızkardeşi hayatını kaybediyor ve sol çevrelerde hiç kimse bunu PKK ile özdeşleştirmiyor. PKK üstlenmiş zaten aynı şey en son orman yangınlarında. Adı ekolojik örgüt orman yakıyor kimseden ses çıkartmıyor, görmezden geliyorsun böyle bir rezalet olabilir mi ya, sen sadece AK Parti'yi eleştir, sadece MHP'ye eleştir, böyle bir saçmalık olduğu zaman bir görmezden gel, ne bunun adı biz enteliz, danteliz bilmem ne böyle bir şey yok kardeşim, yani takım tutar gibi kimse parti  tutmaz kimse bir şeyi desteklemez desteklememeli bir hata var mı söylersin tak diye yoksa susarsın, diyerek sözlerine son verdi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları