iPhone 11 Pro Max Satış Rekorları Kırabilir! İphone 11 Pro Max Fiyat Ve Özellikleri!
Teknoloji devi olan firmalardan Apple firması, son ürünü olarak ürettiği ve ios 13 yüklediği cihazın satış tahminleri konusunda yaptığı ve XR modeline benzer bir sevkiyat alacağını son raporlarında tahmin edilenden daha fazla adette satış yapılabileceğini açıklandı.

iPhone 11 satış rekorlarını kırabilir

Teknoloji devi olan firmalardan Apple firması, son ürünü olarak ürettiği ve ios13 yüklediği cihazın satış tahminleri konusunda yaptığı ve XR modeline benzer bir sevkiyat alacağını son raporlarında tahmin edilenden daha fazla adette satış yapılabileceğini açıklandı.


Apple iphone tedarikçilerinden elde ettiği rapora göre 75 milyon adeti aşacak bir iphone 11 gönderimi yapılabileceğini belirtiliyor, böyle bir iphone 11 akıllı telefon için oldukça fazla diyebiliriz.

İphone 11 neden bu kadar tutulduğunu merak edenler için de söyleyelim, elbette iphone 11 fiyat konusunda XR modeline göre daha makul bir fiyata sahip olması açısındanve daha fazla özelliklerinin olması nedeni ile birçok iphone 11 kullanıcısını cezbetmeyi başardı ve satışlarında olumlu etki sağlamış oldu.

Apple 11 Özellikleri ve Fiyatı İçin TIKLAYIN..!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları