Eksenhaber.com'da Haber Yazarak Para Kazan! Bu Sitede Haber Yaz Para Kazan!
Nasıl Yazar Olurum?
Yazarlık başvurusu yapıp siz de yazar ekibimize katılabilirsiniz. Başvuru sonrasında size incelenmek üzere bir örnek makale gönderilip ayrıca deneme makalesi yazmanız istenecektir. Gönderdiğiniz makale incelenmesi sonrasında size sisteme giriş yapabilirsiniz.

2. makale yazarak para kazan, makale yazarak para kazanmak, bilgisayarda yazı yazarak para kazanma, makale yazarak para kazanmak 2018,

Web sitemizde sizlerde bizlere katılabilirsiniz ve para kazanabilirsiniz nasılmı: Aklınıza ne gelirse istediğiniz herhangi bir konuda en az 500 kelime olacak şekilde ve tamamen özgün olarak sizde haber, makale, test soruları, anket soruları yazabilir ve google adsense den gelen paradan pay alabilirsiniz. Kısacası ben ne kazanıyorsam eşit şekilde bölüşücez ve gelirler olsun okunma sayısı olsun tıklanma oranları olsun herşey resmi olarak ıspatlanacaktır. İstersen sende bu web sitesine bir nevi ortak olabilirsin ayrı gayrı olmadan herşeyi ortak bir şekilde paylaşabiliriz. Yapman gerek sadece üye olup örnek bir haber niteliği taşıyan makale, test soruları, anket soruları yazıp yollaman, gerisi çok kolay aynı gün içinde seninle iletişime geçip istediğin sorularu cevaplayabilirim. Çekinme sende yaz..

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları