Mardin Özel Harekat Şube Müdürü Şehit Oldu! Tufan Kansuva Kimdir? Mardin Son Dakika!
Mardin son dakika; Mardin omeryan kırsalında PKK teröristleri tarafından çatışmaya girildi, çatışmada Mardin Özel Harekat Şube Müdürü Tufan kansuva şehit oldu ve bir korucu da yaralandı. İki çocuk babası olan Tufan kansuva nın cenazesi memleketi sakarya'ya uğurlandı. PKK ile girilen çatışma ayrıntıları ve Tufan kansuva kimdir, Tuğba kansuva nereli gibi merak edilen bilgiler haberimizde.

Mardin'in ömeryan beldesinde PKK'lı teröristler ile girilen çatışmada Mardin Özel Harekat Şube Müdürü tufan kansuva Şehit olurken, bir korucumuz da yaralandı. iki çocuk babası olan Tufan kansuva 4sınıf Emniyet Müdürüydü. Şehit Tufan kansuva için düzenlenen cenaze töreninden sonra naaşı memleketi Sakarya'ya yollandı.

Mardin Özel Harekat Şube Müdürlüğü binasında düzenlenen törene Mardin valisi, Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı, Şanlıurfa Valisi, eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, Adalet Bakan Yardımcısı, Emniyet Müdürü Hasan onar, Tufan kansuva nın ailesi, silah arkadaşları ile çok sayıda vatandaş katıldı. Mardin Özel Harekat Şube Müdürlüğü Şehit Tufan kansuva için düzenlenen tören, Türk bayrağına sarılı olarak Mardin Özel Harekat Şube Müdürlüğü binasına getirdikten sonra başlandı. Şehit Emniyet Müdürü bedeni omuzlara alınıp memleketin Sakarya'ya götürecek olan cenaze arabasına konulduktan sonra Şehit Tufan Kansuvan'ın özgeçmişi okundu. Ardından dualar edilerek, tekbirler getirilerek cenaze arabasına konuldu. Eşi Canan kansuva ile çocukları ve sevenleri tarafından gözyaşlarıyla toprağa verilmek üzere memleketi Sakarya yollandı. Tören sırasında fenalaşan eşi Canan kansuva sağlık görevlileri tarafından müdahale edilip sakinleştirildi.

Tufan kansuva kimdir? Tufan kansuva nereli?

Tufan kansuva 4. sınıf emniyet müdürü olduğu için internette olsun veya herhangi bir yerde açık açık bilgileri yayınlanamaz. Tufan kansuva, Kars merkezde Çakmak Köyü'nde dünyaya gelmiştir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları