Mehmet Aydın kimdir? Mehmet Aydın Eşi? Tosuncuk Kaç Yaşında? Ayrıntılar Haberimizde!
Habertürk yazarı gökhan genç geçtiğimiz günlerde yazısında şu şekilde anlattı. Firmanın yılda yapılan yatırımın 2 katı olarak geri alınıyor şeklinde söylediğini belirterek saadet zincirine benzetme yapıyor.
Mehmet Aydın kimdir? Mehmet Aydın Eşi? Tosuncuk Kaç Yaşında gibi soruların ayrıntıları makalemizde yer almaktadır. İşte ayrıntılar..

Habertürk yazarı gökhan genç geçtiğimiz günlerde yazısında şu şekilde anlattı. Firmanın yılda yapılan yatırımın 2 katı olarak geri alınıyor şeklinde söylediğini belirterek saadet zincirine benzetme yapıyor.  Çiftlik bank bir uygulama sitesindeki bilgilere göre. Siz boyundan inek keçi tavuk alıyor ve bunları beslemek için yem alınıypr dedi o yemleri depomuzda saklıyorsunuz sonra yatıracağınız paranında en az iki nokta iki katını bir yılda geri kazanıyorsunuz, bu sırada da sizden gelen paralarla ciftlikbank şirketi gerçekten yatırım yapıyor bu yatırımlarla büyükbaş hayvan, küçük baş hayvan ve çiftlik olarak üçe ayrılıyor. Üstelik biriken paraları bu firmanın çeşitli bayilerden yine kendi çiftliklerinden gelen peynir sucuk ürünleri satın alabiliyorsunuz. Bununla da bitmiyor başlarda uygulanan ancak sonradan ara verilen sisteme göre arkadaşlarımız geldikçe fazladan para kazanabiliyorsunuz. ÇiftlikBank kendini ne kadar bir oyun olarak tanımlamış olsa da aslında büyük karlar elde edebileceğiniz bir yatırım aracıdır. Çiftlikbank da yaptığınız gerçek yatırımlarla çeşitli hayvanlar satın alabiliyorsunuz . Çiftlik bank a  yapacaksınız düzenli ziyaretlerle gerçek para kazanabiliyorsunuz. Çiftlik Bank Sizin yaptığınız yatırımları gerçek anlamda hayvan ve arazi satın alımlarında değerlendiriyor. Hayvanların ömrü genel olarak 365 gündür. Yatırdığınız parayı çiftlik bank tosun dan 4 veya 6 ay arasında geri almış oluyorsunuz ve bundan sonraki aylar kazandınız her kuruş sizin için kar olmuş oluyor. Hayvanın sanal ömrü sona erdiğinde işte O hayvandan daha fazla kâr elde demiyorsunuz ve yeni yatırımlar yapmanız gerekiyor. Düzenli ve mantıklı bir şekilde çiftlik banka vakit geçirdiğiniz de getirdiniz bin TL'lik bir yatırım bir sene sonra size en az 2 bin  en fazla ise 2800 Türk lirası olarak geri dönüyor. Peki bu çirkin olay nasıl oldu yani çiftlik bank sahibi Mehmet Aydın insanları nasıl dolandırdı, dolandırmak derken öyle basit bir şey değil, haberlerde duyduğunuz telefon dolandırıcılarına, sokaklarda turisti dolandıranlara kadar görüp görebileceğiniz en büyük iş bu 77000 kişiden tamı tamına 511 milyon Türk Lirası dolandırmıştır. Uzun sözün kısası şöyle merak konusu haline gelen Çiftlik bankta ilgili saadet zinciri dedikodusu konusu bakanlıkların yanında Sermaye Piyasası Kurulu harekete geçmişti, çetik bilgi işlem, Bilişim Tarım Hayvancılık ormancılık Sanayi, Çanakkale Sofia şirketleri çiftlik bank ın faaliyetlerini önce inceleyelim demişti, bunun üzerine Çiftlik Bank ın yaptığı açıklamada saadet zinciri olmadıklarını belirterek açıklama yaptılar.

 Çiftlik Bank sahibi için işte detaylar, Çiftlik Bank'ın sahibi yani Mehmet Aydın kimdir, tosuncuk kaç yaşında: 27 yaşında olan Çiftlik Bank sahibi Mehmet Aydın asıl geçimini arıcılıkla sağlarken bu projeyi üretiyor. Çiftlik banka ilk etapta oyun olarak geliştirenlerin biriken paralarla 4-5 ay sonra Bursa İnegöl'de 250 büyükbaş hayvan kapasiteli bir çiftlik açıyor, Beyni pazarlamacı olarak çalışan tosuncuk bilgisayar yazılımcısı Mehmet Aydın internet üstünden yüksek karlı vaadiyle sanal hayvan satan çiftlik banka kurdu. Çiftlik bank tosun 2 yılda topladığı paralarla kayboldu. Çiftlik bank mehmet aydın 80000 kişiden Tokatladığı 511 milyon lira ile resmen sırra kadem bastı. Üstelik Mehmet aydın olarak bildiğimiz bu genç birinin adı da başka çıktı gerçek adı, Eren Çakar olan çiftlik bank sahibi Egomanist ismi ile birlikte 2013-2014 yıllarına kadar arabesk rap yaptı. Üstelik ciftlikbank dolandırıcılığı mehmet aydın ın ilk yaptığı sahtekarlığı değil. Yıllar önce çıplak gösteren gözlük projesi ilede milleti kandırmıştı. Çiftlik bank işi tutunca tosuncuk uruguay pasaportu çıkarttı ve ülkelerimiz arasında diplomatik ilişkilerinin olmaması yani Uruguay ne kadar suçlu olduğu bilinsede  çiftlik bank tosun u bize teslim etmeyecektir. Mehmet Aydın Kısa bir süre önce eşi ile boşanmıştır ve mekmet aydın instagram hesabından bunu duyurmuştu. 

Mehmet aydın 20 yaşındaki eşi olan Sıla Soysal ın yaptığı açıklamaya göre: Ocak 2018'de Mehmet Soysal peşinden Şunları da söyledi: Mehmet bana hep iyi tarafını gösterdi, benim fikrime göre bu yaşanacak bir şeydi bu kadar para toplandıktan sonra insan bu kadar kolay kaçamaz. Ben Mehmet Aydını dolandırmış olsaydım servetime servet katardım dedi. Ben Mehmet'le Çiftlik Bank hakkında ki sorunları nedeniyle boşandım insanları kandırdı, Çiftlik Bank açılışlarına koşarken bir açıklama yapabilirdi, Üç aydır herkes beni arıyor ben 20 yaşında birisiyim beni arayıp hakaret ediyorlar ve ben mehmet aydın eşi olarak bunları duymaya mecbur değilim sözlerini kullandı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları