Melih Erdem Twitter İfşa Videosu İzle! Melih Erden Cinsel İlişki Videosu Youtube İzle!
Esra Erol ile izdivaç programı sayesinde üne kavuşan ve kendini tanıtmaya yarayan Melih Erdem 15 yıllık arkadaşı tarafından cinsel ilişki videosu Twitter'a düştükten sonra gündem oldu, arkadaşı gizli bir şekilde cinsel içerikli videosunu Twitter'a yüklenen Melih Erdem'in videosunu binlerce kişi çok kısa bir sürede izledi. 15 yıllık arkadaşı tarafından yüklenen bu videoya Melih Erdem çok kızdı.

Melih Erdemin twitter ifşa videosu gündem yaptı. Esra Erol'un izdivaç programına katılan sonra büyük bir kitle yapan ve adını duyuran Melih Erdem şu sıralar sosyal medyadaki cinsel içerikli videosu ile alakalı konuşulur oldu. Melih Erdem ifşa videosu hakkında şöyle bir yorum yaptı 15 yıllık arkadaşım Benden habersiz yapmış Veli Erdem'in Instagram hesabından yaptığı açıklama şöyle: öncelikle şunu söylemek istiyorum ki sosyal medyaya yüklenen video benim utancımı hat safhaya çıkartmıştır benim bu videodan kesinlikle hiçbir şekilde haberim yoktur. Ben de Twitter üzerinden öğrendim ve sizlere çok mahcup mahcup oldum onu çok iyi farkındayım dedi, sosyal medya olsun gerçek hayatında olsun beni tanıyanlar tanır bilenler bilir kimsenin namusuyla karısıyla kızıyla işim olmaz. Hiç kimse benim bir yanlışımı görmemiştir sözlerini kullandı hepinizden özür diliyorum dedi bana olan saygınızı sevginizi al aşağı eden  ifşa videosu hakkında hepinizden tek tek tek tek çok özür diliyorum bundan sonra hareketlerime ve arkadaşlarıma çok daha fazla dikkat edeceğim konusunda ilk önce söz veriyorum. Küçüklerime ve büyüklerime benden tavsiye kesinlikle kimseye dost deyipde arkanızı dönüp güvenmeyin sözlerini iletti.

3. melih erdem video, melih erdem twitter ifşa, melih erdem video izle, melih erdem cinsel video, melih erdem cinsel video izle,

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları