Şehir Magandası Hasan Sel Baklavadan Açıklama.! Hamile Kadına Saldırı!
Pendik D100 karayolu üzerinde yaşanan yol verme kavgası yüzünden 'Seydioğlu' Baklavaları sahibi Hasan sel içerisinde hamile bir kadının da olduğu otomobile girmeye çalıştı, fakat kapıları açılmayınca arabanın aynasını kırıp otomobile tekme atıp zarar verdi, görüntülerde görüldüğü gibi. Ayrıntılar haberimizde...

Otomobilin önünü kesti sürücü araçtan çıkmayınca ve  şoför kapısını açamayınca önce aynasını kırdı ardından aracın kaputunda çıkıp tekmeledi görüntüler İstanbul Pendik'te D100 karayolunda kaydedildi. İddiaya göre emniyet şeridinde ilerleyen siyah otomobilin sürücüsü trafik polislerinin görünce şerit değiştirerek başka bir aracın önüne geçmek istedi, ancak diğer iki taraf arasında tartışma başladı. Şerit değiştirmek isteyen araca yol vermeyen sürücü yoluna devam etti. Arkadan gelen diğer araç çiftin yolunu kesti, öndeki araçtan inen iki kişi şoför kapısını açmak istedi gerginlik büyüdü ve hasan sel içerisinde hamile bir bayanın olduğu aracı yumrukladı ve tekmeledi. Araç içindekiler ie kaydettiği görüntüler ile beraber polise gidip şikayetçi oldu.

Aşağıda hasan sel in kamuoyuna bildirisi buluyor fakat yalan üstüne yalan söylüyor görüntileri izleyin ve açıklamayı okuyun kararı siz verin..

Yukarıda Seydioğlu Baklavaları sahibi Hasan sel Hüseyin sel tarafından kamuoyuna bilgilendirme açıklaması yapılmıştır. Fakat bilgilendirme açıklamasında arabadaki şahıslara yönelik hiçbir şekilde fiili ve sözlü müdahalede bulunmadığı yazıyor, ancak görüntülerde hiç de öyle görünmüyor. Hasan sel resmen arabayı parçalamak için elinden geleni yapıyor, araç içerisindeki hamile kadında oldukça fazla korkulu anlar yaşıyor. Seydioğlu Baklavaları sahibi Hasan sel istediği kadar inkar etsin görüntülerdede görüldüğü gibi adam resmen şehir magandalığı yapıyor bu gibi şahısları trafikten kesinlikle men etmek gerekiyor. Hasan sel bu yaptığı hareketle sadece araç içindeki kişilere değil henüz dünyaya gelmemiş çocuğa da zarar veriyor acaba bunun farkında mı. Araç içerisindeki şahıslar kayıtlar ile beraber emniyete şikayette bulunmak için yola çıktıkları görülüyor. Şimdi ise Seydioğlu Baklavaları sahibi Hasan sel bakalım ne kadar tazminat ödeyecek. Allah ıslah etsin inş. diyoruz..

DÜZELTME..!

Bu haberin Seyitoğlu Baklavaları ile isim benzerliğinden başka uzaktan yakından hiç bir alakası yoktur. Seyidoğlu Baklavaları yetkilileri tarafından bir bilgilendirme yayınlanmıştır. Bu bildiriyi sizler için yayınlıyoruz.KAMUOYUNUN DİKKATİNE 

Dün sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde yer alan “Hamile Kadını Darp Eden Trafik Magandaları Seyidoğlu’nun sahibi çıktı” başlıklı haberlerin ve paylaşımların markamızla ve kurumumuzla hiçbir bir bağlantısı yoktur. Haberlerde ve sosyal medya paylaşımlarında adı geçen Hasan Sel ve Ağabeyi Hüseyin Sel isimli şahıslar bizim şirketimizde ne çalışmış ne de herhangi bir görevde yer almıştır. Söz konusu şahıslar İstanbul Pendikte faaliyet gösteren ve ismi SEYDİ OĞLU olan bir baklava dükkanının sahipleridir. Bizim SEYİDOĞLU Markamızla isim benzerliği dışında hiçbir bağlantıları ne geçmişte ne de bugün olmamıştır. 

Bu isim benzerliği nedeniyle sosyal medyada ve bazı haber sitelerinde markamızın saygınlığını karalayan haber siteleri ve kişiler için yasal başvurumuzu başlatmış olup. Hamile bir kadını darp edecek hiçbir şahısın bizim kurumumuzda çalışamayacağını kamuoyuna saygıyla duyururuz. 

Yaşanan bilgi kirliği ve isim benzerliği sonucu böyle vahim bir vakada markamızın adının bilinçsizce ve bilgisizce anılmasından büyük üzüntü duyduk. 

Seyidoğlu Gıda San. Tic. Aş 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları