Son Dakika Haberler: Emir Uyar Adriana Lima Artık Sevgili! Emir Uyar Kimdir?
Dünyaca tanınan top model Adriana Lima türk işadamı olan Emir Uyar ile birlikte el ele sahilde görüntülendi. İngiliz basınında sevgili olarak açıklanan Emir Uyar Adriana Lima çifti beraber görüntü vermekten çekinmiyorlar. Adriana Lima yeni sevgilisi Metin Uyar ile iyi anlaştıkları gözden kaçmıyor. Adriana Lima yaş 38 oldu artık düzgün bir evlilik yapma zamanı geldi dediği röportajlardan hatırlanıyor. Aşağıda Adriana Lima nın podyum performansı videosu var izlemeyi unutmayın!

Adriana Lima Metin Hara ile ayrıldıktan sonra fazla bir boşluk bırakmadan türk işadamı olan Emir Uyar ile beraber aşk yaşamaya başladı. Adriana Lima Emir uyar çifti mikonos sahilinde elele gezerken görüntülendi Adriana Lima Metin Hara aşkları geçen sene bitmişti.

 Metin Uyar kimdir?

1982 senesinde doğan Emir uyar permak şirketler grubunun yönetim kurulu üyeliğinde bulunmakta. Alman Lisesi'nden mezun olduktan sonra California Üniversitesi'nde işletme ve ekonomi bölümlerini bitirdi. Daha sonra tekstil sanayi, makine sanayi ve gayrimenkul yatırım yönlendirme konularında eğitimini tamamladı. Emir uyar venedikte place otelin sahibidir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları