Son Dakika Haberler: Hale Soygazi DNA Testi Sonucu Açıklandı!
Murat şeran çıktığı televizyon kanalı programında annesi oyunculuk yapan Hale Soygazi hakkında o benim annem demesi üzerine oyunculuk yapan Hale Soygazi Murat şarın çıktığı programa ve programın yayınlandığı kanala 1 liralık Sembol olsun diye tazminat davası açtırmıştı.

İstanbul 14. Asliye Hukuk Mahkemesi Davacı Hale Soygazi davalı olan Murat şar ı adli tıp Kurumu'na DNA testi yapılması için sevk etmişti. 

Hale Soygazi DNA testi sonucu açıklandı.

2 sene önce kadardı. Show TV kanalında yayınlanan Seda ve Uğur'la artık susma programına katılarak sahte haberler yapılıp iftiralar atıldığı gerekçesi ile Hale Soygazi, Seda Sayan ve partneri olan Murat Aslan ile ben senin oğlunum dediği Murat şal hakkında 1 liralık tazminat davası açtı. Hale Soygazi açtığı tazminat davasında ki dilekçesinde şu ayrıntılara yer vermişti. Televizyon programına katılan 43 yaşındaki Murat şar annesi olduğunu iddia ettiği ünlü yeşilçam oyuncusu olan Hale Soygazi olduğunu iddia etmiştir, programda Hale Soygazi'nin fotoğrafları yayınlanmıştır. Bu gibi açıklamaların ve ıspat konularının televizyon programları değil mahkemeler ve adli tıpdır, diye açıklamalar yaptı. 2 ay kadar önce İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi Hale Soygazi Murat sar annesi olup olmadığı anlaşılması için ikisinide adli tıp Kurumu'na sevk etmişti. Davalı ve Davacı olarak İkisi de adli tıp kurumu'na gidip DNA testi yaptırdı. Yapılan DNA testi sonucu açıklandı. Bundan iki hafta kadar önce Hale Soygazi DNA testi sonucu mahkemeye sevk edildi. Murat sar DNA testi sonucunda Hale Soygazi DNA sı ile karşılaştırma yapıldı, elde edilen DNA sonuçlarında Hale Soygazi ile Murat sar ın DNA sonuçları birbirini karşılamıyor, diyerek reddedildi. Yani Hale Soygazi Murat şar ın biyolojik annesi değildir dendi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları