Tarkan Konser Tarihleri 2019? Tarkan Harbiye Konser Tarihleri?
Tarkan konser tarihleri 2019 günleri belli oldu. Geçen sene tarkan harbiye açık hava konserleri verememişti. Tarkan'ın çocuk sahibi olduğu zamana denk geldiği için tarkan harbiye de konser verememişti. İşte bu sene tarkan harbiye açık hava konseri tarihlerini sizler için araştırdık. İşte ayrıntılar.

Tarkanın geçen sene çocuğu olduğu için harbiye açık hava konseri verememişti. Tarkan konser tarihleri 2019 senesinde Hitt Prodüksiyon ve Atlantis Yapım ile anlaşarak eylül ayının 20'si 21'i ve 23'ü tarihlerinde tarkan harbiye de konser verecek. Harbiye tarkan konserleri bittikten sonra ünlü popçu Avrupa'da konser turuna çıkacak ve 6 Ekim tarihinde Londra'daki Apollo sahnesinde sevenleri ile buluşacak.

Son albümü olan Tarkan'ın 10'' adlı albümünü çıkarttıktan sonra avrupa'da bir dizi konser vermişti. Tarkan konser tarihleri 2019 avrupa turnesi şöyle: Ekim ayının 26'sında Almanya'da Mannheim"de, kasımın 14'ünde Hollanda'nın Amsterdam şehrinde, kasım ayının 16'sında avusturya nın başkenti olan viyana'da, kasımın otuzunda İsviçre'nin Zürih ilçesinde ve son olarak da Aralığın 21'inde tekrar Almanya nın Köln şehrinde sevenleri ile buluşacak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları