Zuhal Topal Uğur İntihar Etti! Zuhal Topal Uğur İnstagram Hesabından Duyurdu!
Zuhal Topal ile izdivaç programına katılan Damat adayı Uğur Doğan intihar etti. Kendi cep telefonuna son notunu kaydettikten sonra sosyal medyada paylaşan Damat adayı Uğur Doğan veda konuşmasından sonra cansız bedeni kendi evinde yerde bulundu. Damat adayı Uğur'dan neden intihar etti? Uğur Doğan Instagram hesabında ne dedi? İşte detaylar..

Kamera karşısına geçti son sözlerini kaydedip sosyal medyada takipçileriyle paylaştı dakikalar sonra da canına kıydı. Zuhal Topal ile izdivaç programında damat adayı olarak katılan uğur doğan; Ben askerliğimi yaptım önümde engel yok diyordu, ancak bir türlü talibini bulamadı. işim gücüm de var, en büyük destekçim ailem diyordu, fakat bir türlü kafasına göre birini bulamadı ve izdivaç programı kapandı daha sonra bir parfümeri dükkanında çalışmaya başladı. Ekranların  damat adayı çevresi tarafından sevilen hayatla barışık biriydi ama o dün akşam saatlerinde Fatih'te ailesiyle yaşadığı apartmanın önündeyken önce annesi ile karşılaştı annesi bayram ziyaretine gidiyordu, onu uğradıktan sonra eve çıktı cep telefonunu aldı ve kayıt düğmesine bastı ve dediki; Akıl sağlığım yerinde bilincim yerinde ne yapıyorsam özgür hür irademle yapıyorum, beni asla unutmayın olur mu dedi ve sesini kaydettikten sonra o videoyu sosyal medyada paylaştı ve kısa bir süre sonra da canına kıydı. Facebook üzerinden paylaştığı videonun altına da bana ayrılan surenin sonuna geldik diye not düştü. Eski damat adayı Uğur Doğan canına kıymadan önce annesini aradı ve ona anne seni çok seviyorum her zaman sevmeye devam edeceğim dedi, annesi bu konuşmanın ardından şüphelendi koşa koşa eve geldi, kapıyı açtı içeri girdiğinde o korkunç manzarayla karşılaştı, oğlu yerde hareketsiz bir şekilde yatıyordu.

Uğur doğan instagram hesabına ve diğer hesaplarına baksakda intaar ile ilgili herhangi bir bulguya rastlamadık yani sebebini kimse bilmiyor..

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları