Arda Turan Ve Berkay Şahin'in Davası Bugün Sonlanacak!
Arda Turan ve Berkay Şahin aynı eğlence mekanında eğlenirken birbirlerine laf atma konusundan başlayıp kavga çıkmıştı kavga eden Arda Turan Berkay Şahin e kafa atarak burnunun kırılmasına sebep olmuştu. Kavga sonrasında mahkemelik olan Arda Turan ve Berkay Şahin in davasında hakim bugün karar verecek. Berkay Şahin mahkemeye çıkmak için kendisine özel güvenlik tutarken Arda Turan ise avukatını gönderdi.

Arda Turan ve Berkay Şahin aynı eğlence mekanında eğlenirken birbirlerine laf atma konusundan başlayıp kavga çıkmıştı kavga eden Arda Turan Berkay Şahin e kafa atarak burnunun kırılmasına sebep olmuştu. Kavga sonrasında mahkemelik olan Arda Turan ve Berkay Şahin in davasında hakim bugün karar verecek. Berkay Şahin mahkemeye çıkmak için kendisine özel güvenlik tutarken Arda Turan ise avukatını gönderdi. Arda Turan ve Berkay Şahin nin davası İstanbul Çağlayan Adliyesi'nde görülecek. duruşma başlamadan önce Berkay Şahin açıklama yaptı; Kararın doğru yönde çıkmasını bekliyoruz. Bu kavganın ilk günden beri özür bekliyorum ve bu dava kaç sene sürerse sürsün, her duruşmasına kendim geleceğim dedi.

Arda Turan ve Berkay Şahin için kaç yıl hapis isteniyor?

Hazırlanan iddianamede Arda Turan için; cinsel tacizden, kasten adam yaralamadan, korku ve paniğe yol açabilecek şekilde silah ateşlemek, ruhsatsız silah bulundurmak suçlarının toplamı 3 sene 3 aydan az olmamak üzere 12 sene altı aya kadar hapis yatması isteniyor. Berkay Şahin için ise Hakaret etme suçundan 3 aydan az olmamak üzere 2 seneye kadar hapis yatması isteniyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları