Arka Sokaklar Şevket Çoruh İzmir'de Bıçaklı Saldırıya Uğradı!
Murat Akkoyunlu ile beraber Arka Sokaklar dizisinin Şevket Çoruh oyuncusu iş için gitti İzmir'de bir restoranda oturuyorlardı. Restoran önünde küçük bir köpeğe eziyet eden gruba, sözlü uyarıda bulunan Şevket Çoruh saldırıya uğradı.

Murat Akkoyunlu ile beraber Arka Sokaklar dizisinin Şevket Çoruh oyuncusu iş için gitti İzmir'de bir restoranda oturuyorlardı. Restoran önünde küçük bir köpeğe eziyet eden gruba, sözlü uyarıda bulunan Şevket Çoruh saldırıya uğradı. Şevket Çoruh a saldırı olayından sonra gözaltına alınan işi işi gittikleri barın çalışanlara olduğu öğrenildi. kaçan diğer şüphelileri ise polis heryerde arıyor. Neden saldırıya uğradıklarını anlatan Arka Sokaklar Şevket Çoruh şöyle ifade verdi: küçük bir sokak hayvanını "köpeği" ezmeye çalışan bir gruba, sözü müdahalede bulunduğumuz için bize karşı linç girişiminde bulunuldu dedi.

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin Daimi oyuncularından olan Şevket Çoruh, İzmir Narlıdere'de oyunculuk yapan arkadaşı Murat Akkoyunlu ile bir tiyatro oyununda sahne aldı. Kiraladıkları otel odasına gitmeden önce bir restorana uğrayan ikili, sokak hayvanını ezmek üzere olan gruba sözlü müdahalede bulununca şehir magandası 4 kişinin saldırısına uğradı. Şevket Çoruh ve Murat Akkoyunlu ya saldıran kişilerden 2'si polis tarafından yakalanarak ifadesi alındı, kaçan diğer 2 kişi ise İzmir'de aranıyor. her iki tarafta birbirlerinden şikayetçi olurken Savcı Bey olayla ilgili evrakların elden getirilmesini istedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları