Çağla Şikel'den Yıllar Sonra Samimi İtiraflar Geldi!
Mankenlik yapan Çağla Şikel, YouTube’da yayın yapan İbrahim Selim ile Bu Gece' programında konuk manken oldu. Çağla Şikel, Emre Altuğ ile 2008-2015 yılları arasında evliydi ve Çağla Şikel, özel hayatında yaşadıklarına dair samimi açıklamalar yaptı.

Çağla Şikel, büyüyünce hep balerin olmak istiyordu, 5 yaşındayken karar vermiş ve olmuş. 17 sene kadar bale geçmişine sahip sonra boy bir anda uzamaya başlayınca bırakmak zorunda kalmış. 

Çağla Şikel şans eseri güzellik yarışmasına başvurmuş fakat sonuçta çocukluk hayali olan baleyi bırakmak zorunda kalmış. 

Biraz daha fazla detayı kendisi açıklamasından dinleyelim: Çağla Şikel, dans ettiğim çocukların neredeyse hepsinin dudağının patlamasına sebep oluyordum. Boyum baya uzun olduğu için o zamanlarda aynıydım, dirseğimi onların yüzüne vuruyordum, dönerken filan bir şekilde çarpıyordum onlara bu durum da canımı sıkıyordu.

O zamana kadar kafamda hiç bir şey yoktu. Sonrasında ‘güzellik yarışmasını bir deneyeyim’ dedim. Sonrasında ise hiç güvensiz bir şekilde güzellik yarışmasına başvuru yaptım fakat sahnede duruşuma güveniyordum tabi.

Küçüklüğümde çok zayıf birisi olduğum için bacaklarım da fazla inceydi tabi, bacakklarım kalın görünsün diye tozluk giyerdim ve üstünede jean giyerdim.

Alişan a gelecek olursak, onunla yan yana olmaktan fazlasıyla keyif alıyorum. Ali Şan'ın kalbi çok fazla temiz, çok iyi kalpli ve egosu olmayan bir insan. Alişan tıpkı 15 yaşındaki bir çocukmuş gibi çok saf ve temiz bir adam.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları