Cünety Özdemir Kimdir? Cünety Özdemir Eşi? 32. Gün! Cünety Özdemir Şeyma Subaşı Tartışması!
Cüneyt Özdemir 1990 yılında gazeteciliğe başlamış ve ilerlemeye devam etmiştir. Özellikle de Irak ve İran taraflarındaki savaş bölgesinde yaptığı muhabirlik tecrübesinin yanısıra 5n1k programda kendini tanıttı. Son dönemlerde YouTube üzerinden yayın yapan Cüneyt Özdemir çocukluk anılarını ve hayatını anlattığı videolar ile gündemi baya bir meşgul etmişti. Peki Cüneyt Özdemir kimdir? Cüneyt Özdemir eşi? Cüneyt Özdemir nereli gibi soruların cevapları makalemizde. İşte ayrıntılar..

Cüneyt Özdemir kimdir?

 Cüneyt Özdemir kimdir, 1970 senesinin şubat'ın 8'inde Ankara'da dünyaya gelen Cüneyt Özdemir, İlkokulu ve Ortaokulu Yükseliş Koleji Okulu'nda tamamladı. Lise dönemlerinde başarılı bir öğrenci olan Cüneyt Özdemir Ankara Atatürk Lisesi'ni başarı ile bitirdi. Ardından Ankara Üniversitesi iletişim fakültesini kazanan Cüneyt Özdemir radyo televizyon ve sinema bölümünü üstün derece ile bitirerek mezun oldu. 1980 senesinden beridir basın kuruluşlarında çalışan Cüneyt Özdemir 1992 senesinde muhabir olarak başladığı 32. gün programında hızlı bir yükseliş seyrederek Genel Yayın yönetmenliğine kadar yükselmiştir.

Cüneyt Özdemir eşi?

Cüneyt Özdemir eşi, Zeynep İnanoğlu dur, şu an 49 yaşında olan Cüneyt Özdemir 2011 senesinde Zeynep İnanoğlu ile evlenmiştir bir tane çocukları vardır.

Cüneyt Özdemir nereli?

Cüneyt Özdemir nereli, 1970 senesinde Ankara'da doğmuştur aslen de ankaralıdır, babası astsubay dır.


Cüneyt Özdemir Şeyma Subaşı tartışması?

Esprili bir kişiliğe sahip olan Cüneyt Özdemir Şeyma Subaşı nın yazdı Sadece Şeyma isimli kitabını esprili bir dil ile okuması Şeyma Subaşı tarafından hiç de hoş karşılanmadı. Şeyma Subaşı Cüneyt Özdemir e henüz bir karşılık vermemek ile beraber Cüneyt Özdemir tartışma çıkartacak yeni sözlerle gündeme geldi. Cüneyt Özdemir; 13 kitap yazdım bir editörle çalıştım Şeyma Subaşı bir kitap yazdı 3 editör ile çalışı diyerek, Şeyma Subaşına gönderildi bulundu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları