Denizli Spor Yücel İldiz İle Yolları Ayrıldı!
Son olarak yapılan BTC Türk Yeni Malatyaspor karşısında 5-1 yenilen Denizlispor teknik direktör olan Yücel İldiz'in görevini sonlandırdı.

Süper Lig'de hafta sonunda Kayserispor'un hocası olan Hikmet Karaman'da istifa etmişti. Bugünde önemli bir ayrılık Denizlispor takımında yaşandı.

Son olarak yapılan BTC Türk Yeni Malatyaspor karşısında 5-1 yenilen Denizlispor teknik direktör olan Yücel İldiz'in görevini sonlandırdı.

Lige iyi başladığı görülen ancak son bir kaç haftada kötü sonuçlara imza atarak 7 haftada 8 puanı anca toplamış olan Denizlispor, teknik adam Yücel İldiz'in görevini sonlandırdı.  Denizlispor, ligde toplam 2 galibiyeti, 2 beraberliği ve 3 mağlubiyeti var.


Teknik adam olan Yücel İldiz'in öğrencileri ise, BtcTürk Yeni Malatyaspor karşısında 5-1 yenik düştü.

Diğer yandan ise Yücel İldiz, 12 Ekim 2018 tarihinde göreve geldikten sonra Denizlispor'u Süper Lig'e çıkartmış olan hocaydı.

Denizlispor yönetiminden yapılan açıklama şöyle:

"Denizlispor futbol kulübümüz profesyonel futbol takımının durumnda Yönetim Kurulumuz değerlendirme yapmış olup Teknik Direktörümüz olan Yücel İLDİZ’in sözleşmesini tek taraflı olarak Denizlispor futbol kulübümüzce fesih etmeye karar vermiştir.

Sayın Yücel İLDİZ’e Denizlispor kulübümüze yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkürler ederek, profesyonel futbol hayatında başarılar dileriz. Tüm kamuoyuna saygıyla duyurulur." şeklinde açıklamada bulundular.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları