Dünyanın En Güzel Kokusu Konusu? Dünyanın En Güzel Kokusu Oyuncuları?
Dünyanın en güzel kokusu konusu romantizm tarzı filmden hoşlanan kişiler için çekilmiştir. Başrollerini Tuba Ünsal ve Rıza Kocaoğlu'nun paylaştığı dünyanın en güzel kokusu filminin galası 2016 senesinde yapılmıştı. Dünyanın en güzel kokusu konusu? Dünyanın en güzel kokusu oyuncuları kimlerdir? sorularının cevapları makalemizde. İşte ayrıntılar..

Dünyanın en güzel kokusu konusu? Dünyanın en güzel kokusu oyuncuları? sorularının cevaplarını editörlerimiz sizler için araştırdı. 2016 senesinde sinemalarda gösterime giren dünyanın en güzel kokusu filmi hasılatı 2,5 milyon lirayı geçmiştir. Dünyanın en güzel kokusu oyuncuları isimleri aşağıda yer almaktadır.

Dünyanın en güzel kokusu oyuncuları?

Yönetmen koltuğunda Mustafa Uğur Yağcıoğlu nun oturduğu dünyanın en güzel kokusu filmi oyuncuları söyle; Tuba Ünsal, Derya Rıza Kocaoğlu, Esra Ruşan, Nezih Tuncay, Burak Altay, Feriha Eyüboğlu gibi isimler yer alıyor.

Dünyanın en güzel kokusu konusu?

Hakan, evlenmenin sevgiyi öldürdüğüne inanmış ve uzun süreli ilişki yaşamayan bir bestecidir. Filmdeki Derya karakteri ise Hakan'ın en yakın arkadaşı rolündedir. Karşılarına kim gelirse gelsin ilişki kurmayı bir türlü beceremeyen ama bir yandan da çocuk özlemi çeken kişilerdir. Hakan birgün Derya'nın yanına gelip evlenip çocuk yapalım teklifi sunar, anlaşmaları ise sadece çocuk yapana kadar beraber olup daha sonrasında ayrılıp ilişkilerine iki samimi arkadaş gibi devam etmek için sözleşirler. Derya ilk önce tereddütte kalsa da daha sonra düşünerek mantıklı gelir ve kabul eder. İkilinin başına neler gelecektir. Bu konuyu filmi izleyerek öğrenebilirsiniz. Dünyanın en güzel kokusu filmi bu gece saat 23.30 da Star TV'de izleyebilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları