Fatih Bulut Kimdir Nerelidir? Fatih Bulut Çok Sevdim Yalan Oldu İzle! Fatih Bulut Yalan Oldu!
Yeni Bir Şöhret doğuyor. Fatih Bulut kısa süre öncesine kadar düğünlerde şarkı söylüyordu. Sonra bir şarkı yaptı, Fatih Bulut çok sevdim yalan oldu dedi bir de klip çekti ve Fatih Bulut çok sevdim yalan oldu şarkısı YouTube'da bir haftada 13.000.000 kez izlendi. Peki Fatih Bulut nereli? Fatih Bulut çok sevdim yalan oldu hikayesi? Çok sevdim yalan oldu Fatih Bulut videosu izle!

Fenomen olan şarkı dünyada en çok dinlenen 12. şarkı oldu. Dünya starlarını geride bırakan Fatih Bulut yalan oldu şarkısı bakın nasıl bir hikayeye sahip.

Fatih Bulut kimdir nerelidir? Fatih Bulut çok sevdim yalan oldu izle! Fatih Bulut ekşi!

Yeni Bir Şöhret doğuyor. Fatih Bulut kısa süre öncesine kadar düğünlerde şarkı söylüyordu. Sonra bir şarkı yaptı, Fatih Bulut çok sevdim yalan oldu dedi bir de klip çekti ve Fatih Bulut çok sevdim yalan oldu şarkısı YouTube'da bir haftada 13.000.000 kez izlendi.

Fatih Bulut nereli?

Fatih Bulut, Kayseri ili Yeşilhisar ilçesi Doğanlı Köyü doğumlu. Babası kanserden ölen ve yetim büyüyen Fatih Bulut abisinide kalp krizinden kaybetti. Fatih Bulut 9 kardeştir. Önünde bir büyü olmadan hayata tutunmaya çalışan Fatih Bulut, ailesinin geçimini üstlenip düğünlerde ve asker eğlencelerinde şarkı söyleyerek ailesinin geçimini sağlamaya çalışıyordu. İlkokula giderken Fatih Bulut'un öğretmeni kendisine büyüyünce ne olacaksın diye sorduğunda, şarkıcı olacağım diyormuş.

Fatih Bulut nereli? Fatih Bulut instagram? Fatih Bulut YouTube? Fatih Bulut TikTok? 

Kayseri ili Yeşilhisar ilçesi Doğanlı Köyü doğumludur. Fatih Bulut Evli ve iki çocuk babasıdır. Fatih Bulut 5 kız kardeş ve 5 erkek kardeş olmak üzere 10 kardeş beraber hayat sürerken, kendisi askerdeyken önce babasını kanserden kaybedip, askerden geleli fazla olmamışken de abisini kalp krizinden kaybetmiş bir yetim olarak büyümüştür.

Fatih Bulut çok sevdim yalan oldu şarkısı, bir haftada 13.000.000 kişi tarafından izlenerek dünya müzik listesinde en kısa sürede trend olan şarkılar arasında 12. sıraya yükseldi. Hemen aşağıda Fatih Bulut çok sevdim yalan oldu şarkısının klibini izleyebilirsiniz.

Fatih Bulut çok sevdim yalan oldu klibi an itibari ile 28.5 milyon kişi izledi..

Fatih Bulut YouTube hesabı: Fatih Bulut official

Fatih Bulut instagram hesabı: Fatihbulutofficial

Fatih Bulut TikTok hesabı: Fatihbuluut

Fatih Bulut çok sevdim yalan oldu klibi

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları