Hadise Harbiye Konseri Kıyafeti Jennifer Lopez'in Kopyası! Hadisenin Konser Kıyafeti!
Pop şarkıcısı Hadise önceki akşam verdiği Harbiye konseri kıyafeti Jennifer lopez'den esinlenmemi. Hadise'nin konser kıyafetini görenler Jennifer lopezi taklit ettiği konusunda yorumlara neden oldu. Hadise instagram hesabında da konserde giydiği elbiseleri paylaştı. İşte Hadisenin konser kıyafeti resimleri ve konser hakkında detaylı bilgiler.

Hadise Harbiye konseri sonrasında gündem olmayı yine başardı. Hadise'nin konser kıyafetlerini görenler, geçtiğimiz hafta antalya'da sahneye çıkan Jennifer Lopez'in giydiği kostümlere benzetildi.

Hadise Harbiye konseri sırasında düzgün fiziği ile alkış topladı. 34 yaşında olan Hadise arkasında dans eden profesyonel dansçılara ayak uydurarak izleyenlere neşeli bir gece yaşattı.

169 cm boyunda olan hadisenin konser kıyafeti özel bir modacı tarafından dikilmiştir. Boyunu daha uzun ve kilosunu daha az gösteren kıyafetleri beğeni topladı. Hadise instagram hesabındada harbiye konserinde giydiği kıyafetleri paylaştı.

Ufak bir hatırlatmada bulunalım. Hadise geçen ayki konseri sırasında siyah bir mayo giymişti ve o mayoda Adriana Lima'yı taklit ediyor denmişti.

 Hadise Jennifer Lopez konusunda benzetme yapmaya devam edeceği belli.

Hadise instagram hesabına buradan bakabilirsiniz.!!

https://www.instagram.com/hadise/?hl=tr

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları