Hapishaneden Kaçış Filimi Gibi! Brezilya'da Hapishaneden Kaçmak İçin Kadın Kılığına Girdi
Lavinia da Silva isimli mahkum Rio de Janeiro daki yüksek güvenlikli kapalı hapishaneden kaçma teşebbüsünde bulunurken suçüstü yakalandı. Genç kız kıyafetlerini nereden bulduğu konusunda araştırmalar halen sürmekte. Bütün gardiyanların ifadeleri alınıyor. İşte zengin uyuşturucu karterinin genç kız kılığındaki kaçış hikayesi ve sonrası.

Geçen hafta sonu brezilya'da yüksek güvenlikli bir hapishaneden kaçma teşebbüsünde bulunan uyuşturucu karteri, genç kız kılığına girmiş olarak suçüstü yakalandı. Brezilya'da gündem yapan hapishaneden kaçma haberi bir kez daha cezaevlerinin güvenliği konusunda sorular akla getirmeye devam ediyor. Elbiselerin nasıl ve nereden geldiği konusunda hiçbir fikri olmayan yetkililer mahkum yakalandıktan sonra bir silikon maske, bir peruk, bir gözlük, mavi kot pantolon ve pembe renginde tişört giymiş olarak bulundu.

Meksika'da basına dağıtılan fotoğraflarda yakalanan mahkumun nasıl göründüğü hakkında bilgi veriyor. 42 yaşında olan uyuşturucu karteri Lavinia da Silva yakalandıktan İki gün sonra koğuşunda ölü olarak bulundu. Kendini asmış olarak bulunan karter toplamda 74 yıl hapis cezasına çarptırılmıştı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları