Hilal Altınbilek Miray Daner Hakkında Ne Dedi! Miray Daner Kubilay Aka Ayrılığı?
Hilal Altınbilek Kubilay Aka ile ilişki yaşadığı iddialarına dayanamayarak bu gibi söylemlere kızmaya başladı. Miray Daner Kubilay Aka ayrılığı geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Kubilay Aka Miray Daner uzun süredir beraberlerdi, ikili ayrıldıktan hemen sonra Hilal Altınbilek ile Kubilay Aka beraberlik yaşıyor dedikoduları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Peki Hilal Altınbilek ilişkisi ile ilgili neler söyledi? Hilal Altınbilek ve Kubilay Aka hakkında ayrıntılı bilgiler makalemizde!

Kubilay Aka Hilal Altınbilek görüntüleri sosyal medyada yayınlanmıştı. Bu görüntüleri gören ve haberleri duyan Miray Daner daha fazla dayanamayarak ilişkilerine son vermişti.  Miray Daner Kubilay Aka ayrılığı sebebini ise Hilal Altınbilek gösteriliyordu.

Geçtiğimiz hafta bir alışveriş merkezinden çıkan ve Hilal Altınbilek karşısında muharebeleri görünce dayanamayıp sorularını cevapladı. Muhabirin birisi; Hilal Altınbilek hanım, Kubilay Aka Hilal Altınbilek görüntüler i sosyal medyaya çıkmıştı siz miydiniz ve Kubilay Aka ile Hilal Altınbilek, Miray Daner ile beraberken mi başladı, sorusuna ters cevap vererek; sen susacakmısın yoksa konuşmaya devammı edeceksin diye ters cevap verdi.

Kubilay Aka Hilal Altınbilek görüntüleri medyada çok konuşulmuştu. Miray Daner Kubilay Aka ayrılığı sebebini ise Kubilay Aka Twitter hesabından kısa bir mesaj ile yayınladı. Duygusal bir konuşma yapan Kubilay Aka aynı gece ismi "gizli kalsın" olan bir lüks restorana Hilal Altınbilek ile beraber el ele girerken görüntülendi. Hilal Altınbilek yaş konusunda Kubilay Aka dan 4 yaş daha büyük. Hilal Altınbilek yaş 28 inde, Kubilay Aka ise henüz 24 yaşında. Tabii meşhur bir şarkı hemen akıllara gelebilir "Aşk Laftan Anlamaz ki". Hilal Altınbilek estetiksiz görüntüleri yine sosyal medyada ve internet aleminde yayınlandı. Hilal Altınbilek mi güzel yoksa Miray Daner mi güzel diye sorular sosyal medyada dolaşmakta. Miray Daner henüz estetik yaptırmadı. Hilal Altınbilek ise yaptırmış. Hilal Altınbilek estetiksiz görüntüleri yayınlandı.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları