Kayahan'ın Eski Eşi İpek Acar Alper Kömürcü İle Evlendi! İpek Acar Kaç Yaşında? İpek Acar Kim?
Eski eşya kayahan'ın 2015 senesinde vefat etmesi ile İpek Acar dul kalmıştı. İlk önceleri kendi kabuğuna çekilen İpek Acar, daha sonra müzisyen olan Alper Kömürcü ile nişanlandı. Bu kadar nişanlı kalmak yeter diyen İpek Acar ve Alper Kömürcü çifti, beylerbeyi'ndeki bol yıldızlı Bosphorus Palace otelde evlendiler.

Eski eşya kayahan'ın 2015 senesinde vefat etmesi ile İpek Acar dul kalmıştı. İlk önceleri kendi kabuğuna çekilen İpek Acar, daha sonra müzisyen olan Alper Kömürcü ile nişanlandı. Bu kadar nişanlı kalmak yeter diyen İpek Acar ve Alper Kömürcü çifti, beylerbeyi'ndeki bol yıldızlı Bosphorus Palace otelde evlendiler. Yaklaşık 2 senedir beraberliklerini sürdüren İpek Acar ve Alper Kömürcü çifti, beylerbeyindeki Bosphorus Plus otelde evlendiler. Çiftin nikah şahitliğini ise bakan Süleyman Soylu eşi Hamdiye Soylu, levon kordonciyan ve İlker Kömürcü yaptı.

İpek Acar kaç yaşında?İpek Acar kim? İpek Acar instagram?

İpek Acar yaşı: İpek Acar 1976 senesinin şubat ayının 7'sinde Ankara'da dünyaya geldi. Çocuk yaşlarından beri müziğe ilgili olan İpek Acar, 11 yaşındayken bir müzik yarışmasında birinciliği kazandı. Opera sanatçısı olan Belkıs ağrıdan ses eğitimi alarak, İpek Acar 93 senesinde Raks firmasının ses yarışmasında yine birincilik aldı. 1995 senesinden itibaren Kaya'nın çarpmış olduğu bütün albümlerde vokalisti oldu.

İpek Acar kaç yaşında: İpek Acar 1976 doğumlu olduğuna göre şuan 43 yaşında ve 44 ünden gün aldı.

Hemen aşağıda İpek Acar instagram hesabının adresini veriyoruz. İpek Acar instagram hesabından, kayahanın eşi olduğu zamanlardaki resimlerin çoğunu silmiş. İpek Acar Instagram hesabında 173 K takipçisi bulunuyor.


İpek Acar İnstagram Tıkla..

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları