Kimse Bilmez Dizisi'nin Güzeli Sevda'dan Cesur Pozlar!
ATV ekranlarında sevilen dizilerden olan Kimse Bilmez dizisinde Sevda karakterin canlandıran güzel oyuncu Özgü Kaya instagram hesabındaki iddialı pozlarıyla takipçilerini büyülemeye devam ediyor!

ATV ekranlarında sevilen dizilerden olan Kimse Bilmez dizisinde Sevda karakterin canlandıran güzel oyuncu Özgü Kaya instagram hesabındaki iddialı pozlarıyla takipçilerini büyülemeye devam ediyor! Güzel ve düzgün fiziği olan Özgü Kaya, yalnızca başarılı performanslarıyla değil, kusursuz yüz ve vücut hatlarıyla da sevenlerinin gönlünü çalıyor.

İlk başrol deneyimi olan, Kimse Bilmez dizisinde tadan 23 yaşındaki güzel oyuncu  Özgü Kaya instagram hesabında da baya bir aktif oluyor. Özgü Kaya iddialı pozlar vererek instagram'daki takipçilerini her geçen gün kendine hayran bırakyor. Özgü Kaya instagram fotoğraflarına oldukça fazla beğeni ve yorum yağıyor. 

Özgü Kaya instagram hesabında daha şimdiden 1 milyona yaklaşmış olan takipçisi bulunan başarılı oyuncu Özgü Kaya, ailesi ile birlikte fotoğraflar paylaşmayı da unutmuyor!

17 Haziran 1996 doğumlu olan Özgü Özgü Kaya, 1.68 boyundadır ve 53 kilo olduğunu da hiç bir yerde saklamıyor!

İşte  Özgü Kaya'dan sevenleri için cesur pozlar!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları