Kuzey Yıldızı İlk Aşk Oyuncu Kadrosu? Kuzey Yıldızı İlk Aşk Ne Zaman?
Kuzey Yıldızı dizisi kadrosu, Kuzey Yıldızı dizisi konusu ve Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekildi gibi sorular merak edilir oldu. Kuzey Yıldızı dizisi iki kutuplu bir ilişki konu alınmıştır. Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosu nedir ve Kuzey Yıldızı dizisi konusu nedir gibi soruların cevapları haberimizde yer alıyor. İşte Kuzey Yıldızı dizisi hakkında merak edilen konuların cevapları.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi bu sene ekranlara merhaba diyecek olan diziler arasında yerini aldı. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi başrollerinde oynayanlar: Aslıhan Güner ve İsmail Demirci oldu. Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosunda: Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilinin Kabadüz ilçesinde olan Çambaşı Yaylası'nda çekilmiştir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Ne Zaman?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Ne Zaman?

KUZEY YILDIZI İLK AŞK OYUNCU KADROSU?

Aslıhan Güner (Yıldız Kadıoğlu), İsmail Demirci (Kuzey Mollaoğlu), Cezmi Baskın (Yaşar Kadıoğlu), Toygan Avanoğlu (Sefer Kadıoğlu) gibi usta isimler oynuyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİ KONUSU?

Kuzey ile Yıldız, bir köprünün üstünde yer alan iki inatçı keçi gibi, aynı denizin iki hırçın dalgalarıdır. Oyuncu olan Yıldız, Kuzey'e karşı kendini bildi bileli sevgi beslemektedir. Ondan başkası dikkatini çekmemiştir. Yıldız ile Kuzey sözlenmiş ve üniversite okumak için İstanbul'a gittiğinde ise başka bir kadınla aşk yaşayıp evlenmiştir. Kuzey üç çocuk sahibi oldu fakat Yıldız'a yaşattığı kötü günleri tam yirmi sene sonra yaşamıştır. Kuzey istanbul'da dolandırılıp sıfır noktasına kadar gelmiştir. Kuzey, yıllar önce zorlukla  geldiği, hayallerini ve en güzel günlerini yaşamış olduğu şehre, üç kızı ile birlikte istanbul'u terk edip memleke dönmeye karar vermiştir. Kuzey kızları ile birlikte kendisinin doğmuş olduğu topraklara kabul ettirip veya ettiremese de köyüne gitmeyecek, istanbul'da kalacaktır. Fakat Yıldız, Kuzey'i istanbul'a göndermeye, Kuzey'i köye döndüğüne pişman etmek için yeminlidir. Fakat birde, birisi genç kadınlığın eşiğinde olan, biri ergenliğin doruklarına çıkmış olan, diğeri ise çocuk yaşta olan üç tane kız çocuğu olup Kuzey'in Yıldız'a yaptığı yanlış yüzünden birbirine düşman kesilmiş iki aile olunca olaylar haliyle kontrol edilemez bir hale gelir. Kuzey köye gelir fakat ne kendi ailesinden birisi, nede köydeki diğer köylüler Kuzey'i kabul etmemektedirler. Yıldız ise bulmuş olduğu her fırsatta Karadeniz bölgesini Kuzey'e dar ediyordur. Yıldız her ne yaparsa yapsın, dövse bile sövse bile hıncını Kuzey'den alamaz. Yıldız'ın içinde küllenmek bilmeyen bir öfke, fazlasıyla alevlenmiştir. Kuzey'in Yıldız'a karşı tek bir lafı bu kin alevini ya söndürecek yada tam tersine tüm Karadeniz'i yakıp kavuracak  bir yangına dönüşecek. Hayati önem taşıyan her konu Kuzey'in söyleyeceklerine bağlıdır.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları