Müslüm Filmi Oyuncular Kimler? Müslüm Gürses Hayatı?
Müslüm filmi TV8 ekranında bu akşam ilk defa izleyici karşısına çıkacak. Usta ses sanatçısı Müslüm Gürses'in ayrıntılı hayatını konulu film vizyona girdiği tarihten itibaren sinemalardan kalkana kadar izleyenler tarafından büyük ilgi ile karşılaştı. Peki Müslüm filmi başrol oyuncuları kimler? Müslüm gürses hayatı ayrıntıları haberimizde?

Müslüm filmi ilk kez bu akşam tv 8 ekranında izleyici karşısına çıkacak. Yönetmenliğini Ketche, Can Ulkay'ın üstlendiği müslüm filmi 2018 yılında vizyona girmişti. Usta ses sanatçısı olan Müslüm Gürses'in hayatının ayrıntılarını konu alan film sinema sevenler tarafından büyük beğeni ile karşılanmıştı. Müslüm filmi 6.480.548 kişi tarafından izlendi ve 37 hafta boyunca gösterimden kalkmayan film 84.601.127,17 lira hasılat elde etti.

MÜSLÜM GÜRSES  HAYATI

Arabesk müziğinin efsane ismi olan Müslüm Gürses hayatı ayrıntılarını beyaz perdeye yuansıyor. Unutulmaz ses sanatçısı olan Müslüm gürses'in iniş ve çıkışlar yaşadığı, yaşamının ayrıntılarının anlatıldığı bu filmde, Müslüm Gürses’in milyonları etkileyen tabiri caizse damar müziğine, müslüm gürses çocukluğundan ölümüne kadar geçen zaman içinde yaşamına etki eden kişilere karşı ve oldukça çok sevdiği ve her fırsatta dile getirdiği eşi Muhterem Nur’a karşı odaklanılıyor. Timuçin Esen’in Müslüm Gürses karakterini canlandırdığı film, Muhterem Nur'u ise Zerrin Tekindor, Müslüm Gürses babası rolünü ise Turgut Tunçalp canlandırıyor.

MÜSLÜM FİLMİ OYUNCULAR KADROSU

Timuçin Esen - Müslüm gürses

Müslüm Gürses Eşi, Zerrin Tekindor - Muhterem Nur hnm.

Ayça Bingöl - Emine Akkaş hnm.

Erkan Can - Limoncu Ali rolü

Taner Ölmez - Ahmet Akbaş rolü

Erkan Avcı - Bahtiyar rolü

Şahin Kendirci - Müslüm Gürses gençliği

Müslüm Gürses Babası, Turgut Tunçalp - Mehmet Akbaş

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları