Natali Avazyan Bakan Mevlüt Çavuşoğlu’nun Aile Fotoğrafını Paylaştı Gözaltına Alındı!
Twitter kullanıcısı olan Arlet Natali Avazyan, sosyal medya üzerinden T.C. Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nunda olduğu ailesinin 1988’deki çektirmiş olduğu fotoğrafı paylaştı. Bakan Mevliüt Çavuşoğlu ve ailesinin şikayet etmesi üzerine Natali Avazyan gözaltına alındı.

Twitter kullanıcısı olan Arlet Natali Avazyan, sosyal medya üzerinden T.C. Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nunda olduğu ailesinin 1988’deki çektirmiş olduğu fotoğrafı paylaştı, “1988 senensindeki Bakan Mevlüt Çavuşoğlu ve Ailesi. Bakan Çavuşoğlu'nun babasının lakabı o zamanlar hırsız Kürt Osman mış ve  Erzurum Horasandan sürgün edilmişler” ifadelerine yer veren Arlet Natali Avazyan göz altına alındı.

Arlet Natali AVAZYAN on Twitter

Natali Avazyan hakkındaki gözaltı haberini Twitter hesabından duyuran CHP li İstanbul Milletvekili olan Sezgin Tanrıkulu, “Sevgili Natali Avazyan, Dışişleri Bakanı olan Mevlüt Çavuşoğlu'nun ve ailesinin şikayet etmesi üzerine sosyal medya twitter, paylaşımı sebebiyle gözaltına alındı. Antalya Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı ile irtibat kurulamadığı için bu geceyi polis merkezinde sabahlayacak. Takipdeyim” paylaşımı yaptı.

Sezgin Tanrıkulu on Twitter

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları