Oyunculuk Yapan Meltem Miraloğlu, Amerikalı 80 Yaşındaki Adamla Evlendi!
Bir dönemin reytingli dizisi olan Hayat Devam Ediyor dizisi kadrosunda "Çocuk Gelin" rolünü oynayarak akıllara kazınan isimler arasında olan 32 yaşındaki başarılı oyuncu Meltem Miraloğlu, Amerikada 80 yaşındaki bir adam ile dünya evine girdi.

Yıllar önceden yayınlanmış olan Hayat devam ediyor isimli dizide çocukluk yaşındayken kendisinden yaşça oldukça büyük bir adamla zorla evlenen çocuk rolünü oynamış olan oyuncu Meltem Miraloğlu, 10 gün önce kendisinden 48 yaş büyük bir Amerikalı ile evlendi.

10 GÜN ÖNCE GİZLİCE EVLENDİ

Amerika'da yaşayan 32 yaşındaki oyuncu, 10 gün önce yani pazar günü kendisinden yaklaşık 48 yaş büyük olan Patrickle ile gizlişekilde evlendi. Kızları meltem miraloğlu, gizlice 80 yaşındaki adamla evlendiğini duyan aile ne tepki verdi henüz bilgi yok. Oyuncu Meltem Miraloğlu, yeni olan 80 yaşındaki adamla evliliği hakkındaki ayrıntılar konusunda henüz bir açıklama yapamadı.

BİZİ SİLEMEYEN HERKES KARALAR

Dizi oyuncusu olan Meltem Miraloğlu, sosyal medya hesabı olan Meltem Miraloğlu instagram hesabından yapmış olduğu son paylaşımda duvaranda yazılı olan "Bizi silemeyen herkes karalar" yazısı paylaştı. Oyuncu meltem miroğlu bu ilginç paylaşımı hakkında, 80 yaşındaki adamla evlilik yaptıkdan sonra gelmiş olan tepkiler için paylaştığı tahmin ediliyor.

Hayat devam ediyor dizisinde çocuk rolünde!

Hayat devam ediyor dizisinde çocuk rolünde!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları