Ozan Güven Ve Yüsra Geyik Kadıköy'de El Ele! Yüsra Geyik Yaş Kaç? Ozan Güven Kaç Yaşında?
Ünlü oyuncu Ozan Güven yeni sevgilisi ile magazin haberlerinde Trend yaptı. Arka Sokaklar dizisinde Zeliş karakteri ile ün yapan yüsra geyik, Ozan Güven ile Kadıköy'de el ele yakalandı. Yüsra geyik ile Ozan Güven arasındaki yaş farkı merak edilen konular arasına girdi. Yüsra geyik ve Ozan Güven tarafından henüz açıklama yapılmadı. İşte merak edilen konular arasında olan, Yüsra geyik yaş kaç? Ozan Güven yaş kaç? sorularının cevapları haberimizde.

Oyuncu olan Ozan Güven'nin 14. sezon olmasına karşın Arka Sokaklar isimli uzun metrajlı dizisinde, Komiser Hüsnü Çoban'ın kızı rolünde oynayan yusra geyik ile aşk yaşıyor iddiası magazin gündeminde oldukça yer buldu.

Söylemezsem Olmaz programının yer verdiği haberinde, 44 yaşında olan Ozan Güven ile 29 yaşında olan Yüsra geyik, Kadıköy semtinde dün sabah el ele tutuşmuş bir vaziyette bir ayakkabı mağazasına girerken objektiflere yakalandılar.

Aşk yaşadıkları iddia edilen Yüsra geyik ve Ozan Güven arasında, tam 15 yaş gibi fazlaca bir yaş farkı var. Yüsra geyik ile Ozan Güven arasında aşk yaşanıyor dedikodularına karşın, ünlü oyunculardan herhangi bir açıklama gelmedi.

Ozan Güven eşi 2 yıllık sevgilisiyle el ele..

Geçen hafta Ozan Güven eşi 2 senedir aşk yaşadığı Ece Önen ile el ele görüntülendi. Ozan Güven ile Ece Önen ayrılıyorlar iddialarına karşın Ozan Güven; çıkan haberler tamamen yalan ilişkimiz devam ediyor yorumunda bulunmuştu. Yüsra geyik ile Ozan Güven arasındaki yaş farkı tartışmalara sebep oldu.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları