Selin Ciğerci Eski Hali? Selin Ciğerci Kimdir? Selin Ciğerci Babası Kim?
Selin Ciğerci Kimdir? Selin Ciğerci Nereli? Selin Ciğerci Eski Hali? Selin Ciğerci babası?
Selin Ciğerci son zamanlarda hem sosyal medya üzerinde, hemde magazin dünyasında adını sıkça duymuş olduğumuz fenomen olan isimlerin arasındadır. Selin Ciğerci Kimdir? Selin Ciğerci kaç yaşında? Selin Ciğerci nereli? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusu oldu. İşte Selin Ciğerci biyografisi..

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Baba tarafından Konya, anne tarafından ise Kastamonulu olan Selin Ciğerci, 1985 senesinde istanbul'a doğdu.

Kendi Cinsiyetini değiştirme kararı alıp ameliyatla kadın olan 'bebek okan' Selin Ciğerci DJ’lik yaparak hayatını kazanıyordu. Selin Ciğerci’nin babası meşhur bir hazır giyim firmasında  ortakdı. Selin Ciğerci yaptığı bir röportajda cinsiyetini değiştirmek istediğini ve babasının bunu istemediğini belirtmişti. Selin Ciğerci cinsiyet değiştirme ameliyatının parasını ise annesinin verdiği harçlıkları biriktirip gerçekleştirdiğini söylemişti.

Son zamanların fenomen isimi olan Selin Ciğerci, bir dönemde Asuman Krause tarafından sunuculuğu yapılan yarışma programı olan Wipeout’a katılmıştı. Selin Ciğerci ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istememişti. Selin Ciğerci bugüne kadarki milletvekili olsun, ünlü futbolcu olsun veya iş adamı ile sevgili olduklarını söylemişti fakat isim vermemişti.

Selin Ciğerci doğum yaş kaç, Selin Ciğerci doğum yeri, Selin Ciğerci aslen nereli?

Selin Ciğerci bazı ekranları yakından takip edenlerin ve severlerin hatırlayacağı gibi Wipeout yarışmasına katılmasıyla ekranlarda bir ara yer almıştı. 1985 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen anne tarafı Kastamonulu, baba tarafıda Konya‘lıdır. Aslen Babası ünlü bir iş adamıdır, Selin Ciğerci babası oldukça ünlü hazır giyim firmasında ortakdı. Selin Ciğerci'nin sadece bir erkek kardeşi var. Babası ile erkek kardeşi Selin Ciğerci'nin cinsiyet değiştirme ameliyatını olmasını istememişti ve o nedenle evden ayrılmıştı. 3 yıl kadar annesi hariç kimseyle görüşme yapmamış, babası ve annesi Selin Ciğerci'ye maddi yardımı keserek burnunun sürtmesini istemiş ve bu maddi yardımı kesmek ile Selin Ciğerci'nin bu kararından dönmesini istemişlerdi. Fakat Selin Ciğerci kararından asla vazgeçmedi. Cinsiyet değiştirme ameliyatının parasını ise annesinden alıp biriktirdiği harçlıklar sayesinde gerçekleştirmişti.

Selin Ciğerci özellikle cinsiyetini değiştirme ameliyetı ve hemen ardından futbolcu olan sevgilisi ve nişanlısı olan Gökhan Çıra ile birlikteliği sayesinde sıklıkla medya üzerinde gündeme geldi. Selin Ciğerci bir gün kesinlikle evlenmeyi arzuladığını fakat çocuğunun olamayacağı ama bu duyguyu tatmayı çok istediğini aktarmıştı.

Selin Ciğerci Babası..

Selin Ciğerci Babası..

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları