Serdar Ortaç Boşandımı? Serdar Ortaç Yaş Kaç? Serdar Ortaç Chloe Loughnan?
Serdar Ortaç Chloe loughnan geçtiğimiz hafta tek celsede boşandılar. Boşanma davasını hemen ardından yakın akrabalar ve eşler dostlar arasında dedikodular yayılmaya başladı. Serdar Ortaç Chloe loughnan dan boşandıktan sonra eşi Chloe loughnan boşanmaya dayanamayıp sinir krizi geçirip acil olarak hastaneye kaldırıldığı bildirildi. İşte Serdar Ortaç Chloe loughnan boşanma davası ve boşandıktan sonra aralarında geçen olaylar!

5 yıllık evliliklerini geçtiğimiz hafta tek celsede son veren Serdar Ortaç Chloe loughnan çiftinin boşandıktan sonra çıkan haberleri dikkat çekiyor. İsmi ikinci sayfa programı olan bir kuruluşun haberlerine göre 49 yaşında olan söz yazarı ve pop şarkıcısı Serdar Ortaç boşanma kararını bir aydan daha fazla zamandır pilanlıyormuş. Fakat bunu eşi Chloe loughnan dan gizlemiş. Chloe loughnan yaptığı açıklamalarda, mutluyuz boşanma gibi bir niyetimiz yok çok iyi gidiyoruz, röportajlarını verirken Serdar Ortaç arka planda boşanma davası için planlar yapıyormuş.

Boşandıkları günün gecesinde hastaneye acil olarak kaldırılan Chloe loughnan nın zehirlendiği konusunda Serdar Ortaç açıklama yapsa da, yine iddialara göre durum çok daha farklıydı. Serdar Ortaç'tan boşanmayı kaldıramayan İrlandalı olan 27 yaşındaki Chloe loughnan sinir krizi geçirerek hastanelik olmuştu.

İkinci sayfa programının bir diğer iddiasına göre Serdar Ortac Chloe loughnan dan boşanma kararı almasının en büyük sebeplerinden birisi ise, Serdar Ortaç eşi Chloe loughnan kendisinden habersiz bebek aldırmış olmasıydı. Uzun zamandır baba olmayı hayal eden Serdar Ortaç eşi olan Chloe loughnan yaptığı bu hareketin üzerine boşanmayı kafaya koymuş. Antalya Kemer'de konser veren Serdar Ortaç ilginç bir açıklama yaparak "evlilik denen şey ruh hastalarının işi" açıklamasını yaparak kendisini izlemeye gelen Serdar Ortaç hayranlarını şaşırttı. Chloe loughnan instagram hesabındanda herhangi bir açıklama yapmadı. Serdar Ortaç Chloe loughnan görüşmelerimi yakından takip ediyoruz, sizde takipte kalın.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları