Transeksüel Model Valentina Sampaio Victoria's Secret'da Büyük Çıkış Yakaladı!
Her sene özel gösterilerle defile yapan Victoria's Secret, marka isim olarak ilk defa bir transeksüel model olan Valentina sampaio ile anlaşma yaptı. İç çamaşırı markası olan Victoria Secret ın bir alt markası PINK e yeni yüz olan trans kadın Valentina sampaio büyük ilgi görüyor. İşte Valentina sampaio hakkında ayrıntılar ve özel resimler. Valentina sampaio ekşi yede konu olmuş hakkında yorumlar yapılmıştır.

Defileleri milyonlarca kişi tarafından takip edilen dünya çapında meşhur olan Victoria's Secret markası cinsiyet değiştirerek trans kadın olan Valentina sampaio ile anlaşma yaptı.

22 yaşında olan Brezilyalı model Valentina sampaio PINK markasının yeni modeli oldu. 8 yaşında iken psikoloğa giden Valentina sampaio transeksüel olduğunu anladıktan sonra 10 yaşındayken trans kadın olmayı seçerek Valentina oldu. Valentina sampaio asıl kariyerine 2016 yılında L'Oréal Paris güzellik elçisi seçilmesinden sonra başladı.

Transeksüel bir model olması özelliği ile basınında büyük yankı uyandıran Valentina sampaio Vogue Paris kapağında yer aldı.

 Valentina sampaio İnstagram hesabından bazı resimleri sizler için seçtik

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları