Umut Akyürek Kimdir? Umut Akyürek Eşi? Umut Akyürek Biyografi?
Türk sanat müziğinin sevilen seslerinden olan Umut Akyürek Bugün Kanal D'de yayınlanan 2. sayfa programına davet edildi. Bu durum karşısında Umut Akyürek'in biyografisi merak edilir oldu. Umut Akyürek kızı? Umut Akyürek eski hali? Umut Akyürek kimdir? Umut Akyürek eşi kim? gibi konuları magazin takipçileri merak eder oldu. işte Umut Akyürek biyografisi?

Türk sanat müziğinin sevilen seslerinden olan Umut Akyürek Bugün Kanal D'de yayınlanan 2. sayfa programına davet edildi. Bu durum karşısında Umut Akyürek'in biyografisi merak edilir oldu.

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında soruları yanıtlayan Umut Akyürek eski hali ile ilgili sorulara, ben estedik yaptırmadım her zaman böyleyim diyerek yanıtladı.

Umut Akyürek kızı? Umut Akyürek eski hali? Umut Akyürek kimdir?

Umut Akyürek 1973 senesinde Ankara'da dünyaya geldi. İlkokulu ve Ortaokulu Sakarya'da okuyan Umut Akyürek ve ailesi daha sonra İstanbul'a taşındı. Umut Akyürek İstanbul Teknik Üniversitesi'nde konservatuar bölümünü okudu ve muziki Çalışmalara başladı. Umut Akyürek ilk defa 1989 senesinde Erol Sayan'ın yanında İzmit Musiki Derneğinde seslendirme yapmıştır. Daha sonrasında 1990 senesinde TRT'nin amatör ses yarışması organizasyonunda 3'lük aldı ve hemen ardından TRT sanatçı olarak seçildi. 2004 senesinde Umut Akyürek eşi Oktay Ertuğrul ile evlendi. 2005 senesinde ise Umut Akyürek kızı Melek bal'ı dünyaya getirdi. Sessiz bir hayat sürmeye çalışan Umut Akyürek, mutlu bir aile tablosu çiziyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları